MH

Aktualności

Wkrótce otwarcie Intimissimi

Intimissimi to obszerna oferta produktów charakteryzuje się szczególną dbałością o wysokiej jakości materiały oraz kroje.Już wkrótce otwarcie salonu w Millenium Hall.

Szaleństwo Zakupów

Przed nami Szaleństwo Zakupów! W pierwszy weekend tego miesiąca skorzystać możecie z kolejnych okazji, tym razem z kuponami z magazynów Glamour, Elle i Elle Man. Sprawdź jakie rabaty przygotowały salony w Millenium Hall na 4 i 5 października.

7. PKO Maraton Rzeszowski

Kolejna edycja biegów już 5 i 6 października. W pierwszym dniu zmierzą się dzieci i zawodnicy na 5 km, natomiast następnego dnia na Starcie zobaczymy uczestników 7. PKO Maratonu Rzeszowskiego.

STEM through robotics

STEM through robotics - czyli nauczanie poprzez robotykę. Zobacz na żywo jak sobie radzą z nowoczesną edukacją uczniowie szkół podstawowych z Polski i z zagranicy. Mini zawody już 3 października o godz. 10:00 w Millenium Hall w strefie obok Pizza Hut.

Spotkanie autorskie EMPIK

Czy na pewno chcesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Nóżka, Scelina, Kozłowski - czyli co powinieneś wiedzieć "Zanim wyjedziesz w Bieszczady". Spotkanie autorskie 25 września o godz. 18:00.