MH

Aktualności

Magiczny Dzień Dziecka

Magiczne pokazy iluzjonisty, zabawy z klaunem, pokazy cyrkowe, szczudlarze, wielkie zbijanie cukierkowej piniaty, słodkie upominki i wieeele innych atrakcji dla najmłodszych podczas Dnia Dziecka 1 i 2 czerwca przez cały dzień!

Koncert Sokół x PRO8L3M.

31 maja rozpoczynamy sezon koncertowy na Skwerze! Z wyjątkową oprawą wizualną wystąpią na jednej scenie Sokół x PRO8L3M. Bilety w bieżącej sprzedaży są dostępne w aplikacji Going.

Trafiony prezent na Dzień Matki

Zbliża się Święto naszych Mam, a Ty nadal nie masz pomysłu co wręczyć? Podaruj mamie zawsze trafiony prezent jakim jest karta podarunkowa! Zapłaci nią za nową biżuterię, skórzaną torebkę czy eleganckie buty. Pozwól jej wybrać to, co wywoła uśmiech na twarzy.

Fantastyczne niedziele: Czytamy bajkę

Przygody niesfornego Mikołajka bawią dzieci od wielu lat. My będziemy go gościć w Fantazji w niedzielę 19 maja 2019 r. Niedzielne atrakcje specjalne w Fantazji w godzinach od 12 do 16 są bezpłatne dla korzystających z niedzielnej oferty Millenium Hall.

Majówka w Millenium Hall

1 i 3 maja zapraszamy na pyszną kawę, smaczny obiad, seans w kinie i wycisk na siłowni! Z pewnością nudzić się nie będziecie z nami! Sprawdźcie, co będzie czynne.