MH

Aktualności

Beauty B-Day w ramach 9 Urodzin Millenium Hall

W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeszowa czerwonej strefy informujemy, że realizacja eventu, który był zaplanowany na 17 października została wstrzymana. Wrócimy do tego tematu w dogodniejszym czasie, jak tylko będzie to dla wszystkich bezpieczne. Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

Fantastyczna niedziela  - kamyczki z wyobraźnią

Już w najbliższa niedzielę 11 października wszystkie dzieci będą mogły w Fantazji stworzyć na kamyczkach piękne, magiczne arcydzieła. Zabawa niesie ze sobą prawdziwa radość, wyzwala wyobraźnie i ćwiczy mała motorykę oraz rozwija kreatywność.

IV Dzień Bieszczadzki w ramach 9. Urodzin Millenium Hall

Bieszczady przyjeżdżają do Rzeszowa... Czekają nas występy Bardów i zespołów bieszczadzkich oraz z Podkarpacia, spotkania z poetami, artystami, rękodzieło, malarstwo, fotografia, rzeźba, pisanie ikon, produkty regionalne. Znakomita okazja do promocji i poznania szeroko pojętej kultury bieszczadzkiej. Podczas wydarzenia wiele atrakcji takich jak: Namiot Natchnionych, dmuchaniec i trampolina dla dzieci, wyeksponowany jacht żaglowy. Zapraszamy!

Dołącz do społeczności SIEMACHY!

Nabór na zajęcia w Siemacha Spot Rzeszów. Zastanawiasz się jak dobrze wykorzystać swój czas, zdobyć nowe umiejętności, masz od 7 do 19 lat i jesteś mieszkańcem Rzeszowa? To mamy coś dla Ciebie - dołącz do ludzi z pasją, dołącz do społeczności SIEMACHY. Sprawdź jak.

Salon BUTYJANA już otwarty

Salon Butyjana w Millenium Hall już otwarty. To pierwszy sklep w Rzeszowie z profesjonalnym doborem obuwia biegowego. Z tej okazji w dniu otwarcia specjalny rabat -15%.