MH

Aktualności

Karta Podarunkowa Millenium Hall. Zawsze trafiony prezent!

Karta Podarunkowa Millenium Hall. Zawsze trafiony prezent! Jeśli nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie na prezent, Karta Podarunkowa Millenium Hall jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Podaruj swoim bliskim wybór i zadowolenie z udanego prezentu. Dzięki Karcie Podarunkowej będziesz miał pewność że Twój podarunek zawsze będzie trafiony i wyjątkowy.

Niedziela handlowa 12 grudnia

W najbliższą niedzielę 12 grudnia zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie. To idealny moment, aby zrobić świąteczne zakupy. Szukasz prezentu pod choinkę dla najbliższych? U nas znajdziesz setki inspiracji! Świąteczne dekoracje do domu? Nic prostszego! Sprawdź jaką ofertę mają nasze sklepy. Idealna kreacja na świąteczne spotkania? Na pomoc przychodzą nasze salony ze swoimi modowymi propozycjami.

Święta na wynos

Spędź przedświąteczny czas z najbliższymi, a przygotowanie dań na wigilijny i świąteczny stół pozostaw nam. Sprawdź świąteczną ofertę przygotowaną przez restauracje i kawiarnie z Millenium Hall.

Stoiska z ozdobami świątecznymi

W Millenium Hall otwarły się czasowe stoiska dedykowane ozdobom świątecznym. Choinex - sztuczne choinki, bombki choinkowe oraz stroiki. Dagmara - ze szklanymi, ręcznie malowanymi bombkami choinkowymi.

Mikołaj w Millenium Hall

Najbardziej lubiana przez najmłodszych postać - długa siwa broda, czerwona czapeczka i wór prezentów - Święty Mikołaj, bo o nim mowa przybędzie do Millenium Hall już w sobotę 4 grudnia i zostanie z nami aż do 6 grudnia! HOHOHO