MH

Aktualności

FoodPark w Millenium Hall

Już 21-23 maja na Skwerze Millenium Hall odbędzie się zlot foodtrucków. Macie ochotę na kuchnię grecką, kuchnię meksykańską, burgera prosto od PasiBusa? A może jesteście spragnieni słodkich wypieków wywodzących się z Hiszpanii lub gofrów? Wszyscy wygłodniali i wymagający fani street food zostaną porządnie nakarmieni!

Szalona Noc Zakupów

Spragnieni nocnych wrażeń? Organizujemy dla Was coś specjalnego! Już w piątek 14 maja w Millenium Hall pod osłoną nocy można będzie zaszaleć dzięki wysokim rabatom, wyjątkowym promocjom i specjalnym okazjom! Startujemy o godzinie 18:00.

Czekamy na Ciebie

Czekamy na Ciebie już od wtorku 4 maja w Millenium Hall z pełną ofertą, nowościami, specjalnymi rabatami i promocjami. Kiedy jak nie teraz! Nie przegap! Zapraszamy!

Godziny otwarcia

W dniach 1 - 3 maja galeria handlowa będzie nieczynna. Skorzystać za to możecie z oferty wybranych restauracji na wynos i w dostawie. Sprawdźcie, które będą otwarte i w jakich godzinach.

Wkrótce otwarcie!

Już 4 maja otwarcie salonu Tommy Hilfiger - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Salon z szeroką ofertą odzieży damskiej i męskiej, obuwia i akcesoriów znajdziecie na poziomie 0.

FoodPark w Millenium Hall

Już 23-25 kwietnia na skwerze Millenium Hall odbędzie się zlot foodtrucków, gdzie będziecie mogli zakupić dania na wynos. Macie ochotę na kuchnię grecką, kuchnię meksykańską, burgera prosto od PasiBusa? A może jesteście spragnieni słodkich wypieków wywodzących się z Hiszpanii lub gofrów? Come on! Jedno jest pewne, menu jest Konkretne.