MH

Aktualności

12. PKO Półmaraton Rzeszowski

Już 7 kwietnia zawodnicy 12. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego zmierzą się na dystansie 21.097 m. O godzinie 10:00 z al. Kopisto wystartują zarówno biegi indywidualne jak i sztafety, natomiast meta zlokalizowana będzie na Skwerze.

Liu Jo Denim Youniverse

Wejdź do Denim You-niverse Liu Jo i odkryj nieskończone możliwości, którymi wyrazisz swój indywidualny styl. 6 kwietnia salon Liu Jo zamieni się w twórczy warsztat, gdzie będzie można bezpłatnie spersonalizować swoją denimową odzież.

RzeDesign! Wystawa i warsztaty Design Thinking w praktyce

Coraz więcej się o nim mówi i słyszy. O tym, jak ważny jest design thinking doskonale wiedzą absolwenci podyplomowych studiów Wzornictwo Przemysłowe i Druk 3D Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Projekty ich prac dyplomowych będzie można zobaczyć w Millenium Hall od 23 marca do 5 kwietnia. Wystawę otworzą bezpłatne warsztaty "Design Thinking w praktyce", które poprowadzi dr sztuk Krzysztof Groń. Zapraszamy!

Wiosna, ach to Ty! Akcja Rabatowa!

Niech Was nie zmyli zmienna aura za oknem! Do Millenium Hall wkroczyła wiosna wraz nowymi kolekcjami! To znak, że najwyższa pora na wymianę garderoby, a my dajemy Wam ku temu świetną okazję, bo już 29 marca rozpoczynamy trzydniowy Weekend Zniżek. Sprawdź rabaty jakie przygotowaliśmy!

Spotkaj się z Anią Karwan w Empiku!

Długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi "na dobre rzeczy warto poczekać". I warto było! Z Anią Karwan spotkacie się już 30 marca w Empiku w Millenium Hall o godz. 18:30!