MH

Aktualności

Spotkanie z Mikołajem w Pijalni Czekolady M.Peczar

Spotkanie z MIKOŁAJEM dla najmłodszych już 3 grudnia w Pijalni Czekolady M.Pelczar, a dla grup zorganizowanych 6 grudnia! W Pijalni Czekolady M.Pelczar magia Świąt miesza się z aromatem czekolady, tworząc niepowtarzalne chwile, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Zarezerwuj termin.

Urodzinowy październik

Urodzinowy październik z atrakcjami: pokaz Gosi Baczyńskiej (13 X), wystawa Dzieci Świata Elżbiety Dzikowskiej (9.10-4.11), planeta zabawy i weekend rabatowy (13-14 X).

Greening of the Planet

28 października 2023 Millenium Hall weźmie udział w globalnej inicjatywie "Greening of the Planet," która ma na celu wspieranie ochrony środowiska naturalnego poprzez sadzenie drzew. W ramach akcji zostaną posadzone klony będące zapowiedzią większej aranżacji zieleni otoczenia Millenium Hall.

Fantastyczna niedziela z Fantazją

Kolejna Fantastyczna Niedziela z Fantazją - w godzinach 12:00 - 16:00, w tym tygodniu będziemy latać z głową w chmurach. Dzieci będą mieć możliwość stworzenia swoich własnych samolotów, ptaszków z papieru, oraz wielu innych rzeczy, które kojarzą nam się z niebem.