MH

Aktualności

Rozdajemy choinki, książki i vouchery

Z nami zawsze świątecznie i z prezentami! Nie zrywamy z tradycją! Jak co roku, przed Świętami mamy dla Was bożonarodzeniowe choinkę w prezencie! Jednak tym razem otrzymać możecie również książkę lub voucher do Kliniki La Perla. Co wybierzecie?

Święta na wynos

Spędź przedświąteczny czas z najbliższymi, a przygotowanie dań na wigilijny i świąteczny stół pozostaw nam. Sprawdź świąteczną ofertę przygotowaną przez restauracje i kawiarnie z Millenium Hall.

Zakupowa Niedziela 20 grudnia

W najbliższą niedzielę, zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie z ofertą na wynos. Przed nami cała niedziela na poszukiwanie gwiazdkowych prezentów!

Zakupowa Niedziela 13 grudnia

W najbliższą niedzielę, zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie z ofertą na wynos. To idealny moment, aby zrobić świąteczne zakupy.

Zakupowa Niedziela 6 grudnia

W najbliższą niedzielę - 6 grudnia, zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony. To ostatni dzwonek, by skorzystać z okazji i kupić prezent na Mikołajki. Wypatrujcie również Mikołaja, który odwiedzi Millenium Hall.