MH

Aktualności

Festiwal Zabawy

Festiwal Zabawy z okazji Dnia Dziecka w Millenium Hall. U nas Dzień Dziecka trwa przez cały tydzień od 28 maja do 5 czerwca. Sprawdźcie szczegóły.

czytaj więcej

Rzeszów powraca na mapę festiwali hiphopowych. Rozgośćcie się. Koncerty 10 artystów: Dziarma, Hodak, OKI, Kukon, Jan-rapowanie, Miły ATZ, Gruby Mielzky, Łajzol, Guzior, Sokół. Dwa dni 17 i 18 czerwca. Sprawdźcie szczegóły.

czytaj więcej
DOPE FEST RZESZÓW // 17-18.06.2022
WOLNOŚĆ WYBORU

Wybierz co najlepsze - Millenium Hall! Największe Centrum Kulturalno-Handlowe i niezaprzeczalny Lider Regionu, w którym znajdziecie ponad 250 salonów najmodniejszych marek i odkryjesz nowe kulinarne horyzonty. Jedyne miejsce na Podkarpaciu, gdzie znajdziecie takie marki jak: Zara, Tk Maxx, Massimo Dutti, Lacoste, Mango, Guess i wiele innych. Sprawdź!

Co warto zobaczyć w maju w Multikinie?

Co warto zobaczyć w maju w Multikinie? W maju widzowie będą mogli wybierać z bardzo bogatego repertuaru filmowego! Na wielkim ekranie pojawią się wyczekiwane premiery, między innymi: Doktor Strange w multiwersum obłędu oraz Top Gun: Maverick.

Otwarte w niedziele

Restauracje, kawiarnie, rozrywka - dostępne w każdą niedzielę. Sprawdź, które lokale i w jakich godzinach są dostępne:Sprawdź, które lokale i w jakich godzinach są dostępne.