MH

Aktualności

BEAUTY DZIEŃ MAMY - Najlepszy prezent to wspólnie spędzony czas

BEAUTY DZIEŃ MAMY - RAZEM PIĘKNE, RAZEM SZCZĘŚLIWE Idealny prezent na Dzień Matki? To wspólnie spędzony czas w towarzystwie ekspertów zdrowia i urody. De Cru Concept Store w Millenium Hall zaprasza na wyjątkowe wydarzenie 26 maja o godz. 16:00, które odmieni naszą codzienną pielęgnacje skóry i włosów. Sprawdź szczegóły.

czytaj więcej

Kolejna Fantastyczna Niedziela  z Fantazją 19 maja w godzinach 12:00 - 16:00, w tym tygodniu każde dziecko będzie miało okazję zamienić się w prawdziwego Indianina. Wspólnie stworzymy pióropusze, łapacze snów, czy też indiańskie strzały. Dodatkową atrakcją będzie zaprojektowanie totemu.

czytaj więcej
Fantastyczna niedziela z Fantazją
SLIDEPARK Millenium Hall

SLIDEPARK Millenium Hall - pełnia szczęścia dla najmłodszych! TyDzień dziecka na Skwerze Millenium Hall już od 27 maja do 2 czerwca! Poznaj miejsce pełne ekscytującej zabawy. Odkryj różnorodne atrakcje parku rozrywki, gdzie adrenalina miesza się z uśmiechami tworząc niezapomniane beztroskie chwile.

Karta Podarunkowa Millenium Hall. Zawsze trafiony prezent!

Jeśli nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie na prezent Karta Podarunkowa Millenium Hall jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Podaruj swoim bliskim wybór i zadowolenie z udanego prezentu. Dzięki Karcie Podarunkowej będziesz miał pewność że Twój podarunek zawsze będzie trafiony i wyjątkowy