MH

Aktualności

Z czym najbardziej kojarzą się Święta Bożego Narodzenia? Oczywiście z piękną, żywą choinką, której zapach unosi się po całym domu. Jak co roku Millenium Hall rozdaje dla swoich Klientów świąteczne drzewko w prezencie! Jednak to nie koniec świątecznych niespodzianek, bo w puli do rozdania są czekoladki i zabawki z Miśkowej choinki.

czytaj więcej
Rozdajemy choinki, czekoladki i zabawki z Miśkowej choinki
Black Friday w Millenium Hall

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakupów czyli Black Friday. Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży, na który czeka się cały rok! W tym roku przypada on 25 listopada. Aby cieszyć się zakupami dłużej, salony zamykają się godzinę później czyli o 22:00.

Kiermasz książek

Kiermasz książek w Millenium Hall promocyjne ceny, szeroki asortyment dla każdego czytelnika, przy zakupie dwóch książek trzecia książka za 1 grosz. Kiermasz książek przy Punkcie INFO na poziomie 0 Millenium Hall.

Listy do Świętego Mikołaja

W pierwszy weekend grudnia zapraszamy na pisanie wyjątkowych listów do Świętego Mikołaja. Razem z animatorami stworzycie wyjątkowe listy do Świętego Mikołaja. Każdy będzie mógł się wykazać swoją wyobraźnią i kreatywnością.