MH

Aktualności

Salon YES już otwarty

Na mapie Millenium Hall pojawił się nowy salon marki YES. Z okazji otwarcia rabaty do -70% na wybrany asortyment aż do 29 listopada. Od pierwszych szkiców do ostatniego szlifu ? biżuterię YES tworzą ludzie, którzy widzą świat z różnych perspektyw. Świat YES to miejsce, gdzie wzornictwo, kruszce i kamienie stają się wspólnym językiem ? twórców biżuterii i jej odbiorców. Chcemy się dzielić naszą miłością do sztuki jubilerskiej. Wejdź do świata biżuterii YES.

czytaj więcej

26 i 27 listopada Giełda winyli i płyt kompaktowych! Wystawcy i kolekcjonerzy przygotują kilkanaście tysięcy pozycji. Giełda odbędzie się w Millenium Hall na poziomie 0, obok Pizza Hut. Zapraszamy wszystkich miłośników słuchania muzyki z czarnego winyla i srebrnego krążka!

czytaj więcej
Giełda winyli i płyt kompaktowych
Black Friday rozdajemy karty za zakupy

Czarny piątek na stałe wpisał się w kalendarz rabatowy Millenium Hall. W tym roku nie mogło być inaczej i po raz kolejny w naszych salonach zagoszczą mega rabaty, promocje i oferty specjalne! Żeby nie było mało, przedłużamy zakupy do godziny 22 i rozdajemy w tym dniu karty podarunkowe i vouchery zakupowe! Przyjdź do Millenium Hall 26 listopada.

Otwarcie salonu Fielmann

Już 25 listopada na mapie Millenium Hall pojawi się nowy salon optyczny - Fielmann. Lider na rynku optycznym w Niemczech oferować będzie szeroki wybór stylowych oprawek z 3-letnią gwarancją, a także bezpłatne badanie wzroku.

Jarmark Włoski

Jarmark Włoski zagości w Millenium Hall w dniach 9-20 listopada 2021 r. W ofercie znajdują się oryginalne włoskie produkty. Miłośnicy włoskiej kuchni będą mogli nabyć m.in. oliwki, suszone pomidory, oliwę z oliwek, a także najlepsze klasyczne włoskie sery i wędliny.