MH

Aktualności

FoodPark w Millenium Hall

Już 23-25 kwietnia na skwerze Millenium Hall odbędzie się zlot foodtrucków, gdzie będziecie mogli zakupić dania na wynos. Macie ochotę na kuchnię grecką, kuchnię meksykańską, burgera prosto od PasiBusa? A może jesteście spragnieni słodkich wypieków wywodzących się z Hiszpanii lub gofrów? Come on! Jedno jest pewne, menu jest Konkretne.

czytaj więcej

Już w ten weekend (24-25 kwietnia) odbędzie się I Turniej o Mistrzostwo Polski 2021 w rugby na wózkach w Rzeszowie! Millenium Hall wspiera i kibicuje. UWAGA! Skanując kod QR z postu zostaniesz przeniesiony na stronę PZRnW, gdzie będziesz mógł oglądać na żywo mecze I ligi. Start w sobotę 24 kwietnia o godzinie 9:30.

czytaj więcej
I Turniej o Mistrzostwo Polski 2021 w rugby na wózkach w Rzeszowie
Karta Podarunkowa Millenium Hall

Jeśli chcesz by prezent dla bliskiej Ci osoby zawsze był trafiony lub po prostu masz problem z wyborem tego wymarzonego podarunku, Karta Podarunkowa Millenium Hall jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Do 25 kwietnia 2021 r. Kartę Podarunkową zakupić możesz w godzinach 10:00 - 16:30 w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, w Punkcie INFO, po kontakcie telefonicznym pod numerem +48 17 77 00 702.

Poradnik dla rodziców

Jak rozmawiać z dzieckiem w trudnej sytuacji? Jak radzić sobie z emocjami dziecka i wspierać je w ich przeżywaniu? Jak zorganizować dzień uczniowi i nie tylko aby chętniej wypełniał swoje obowiązki i miał czas na zabawę? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w serii poradników z Siemacha. Zapraszamy do lektury!