MH

Aktualności

Urodzinowa akcja rabatowa!

Millenium Hall obchodzi swoje 9. urodziny! Z tej okazji oprócz październikowego cyklu wydarzeń: Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI, IV Dnia Bieszczadzkiego, Roboparku, FoodParku oraz akcji prosprzedażowych, w których rozdajemy bilety, dodajemy jeszcze zakupowe szaleństwo! Od 16 do 17 października w salonach na terenie centrum otrzymacie specjalne urodzinowe rabaty. Sprawdźcie jakie.

czytaj więcej

Z okazji 9 Urodzin Millenium Hall "Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI. Nieznane obrazy - spektakl multimedialny - niespodzianki". Unikatowe dzieła wybitnego artysty już od 8 października tylko przez 2 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

czytaj więcej
Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI
Beauty B-Day w ramach 9 Urodzin Millenium Hall

W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeszowa czerwonej strefy informujemy, że realizacja eventu, który był zaplanowany na 17 października została wstrzymana. Wrócimy do tego tematu w dogodniejszym czasie, jak tylko będzie to dla wszystkich bezpieczne. Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

FoodPark w Millenium Hall

Odwiedź Millenium Hall od 23 do 25 października i zasmakuj kuchni z całego świata! Dania żydowskie, hiszpańskie, belgijskie, a nawet meksykańskie zawitają na skwerze w postaci food trucków i stoisk gastronomicznych. Zapewnione będą dodatkowe atrakcje dla dzieci i strefa chill.

Świąteczne Targi Książki

Największe wydarzenie literackie w regionie! Świąteczne Targi Książki, które już po raz czwarty odbędą się w stolicy Podkarpacia to wielkie święto literatury. Premiery, spotkania z autorami, prelekcje, setki atrakcyjnych promocji książkowych, wystawy już 20 i 21 listopada Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall w Rzeszowie.