MH

Aktualności

Fantastyczna niedziela

Już 23 stycznia kolejna Fantastyczna niedziela w Millenium Hall. Ty razem będziemy świętować dzień najlepszych osób na świecie - czyli naszych dziadków. Jeżeli chcecie możecie przygotować z nami piękne laurki lub ramki na zdjęcia, nie za braknie również świetnej zabawy z naszymi animatorami. Sprawdź szczegóły.

czytaj więcej

Święto zakochanych celebruj z Millenium Hall! Skorzystaj z oferty w jak największej liczbie miejsc na terenie Centrum i wygraj jedną z walentynkowych nagród! W puli nagrody dla pary do Cafe Mini, Green House Coffee, Grycan, Kafeteria, Love Bar, Pijalnia Czekolady, Pizza Hut, Sport's Barb-B-Q, The Garden Grille&Bar oraz na lodowisko. Sprawdź szczegóły.

czytaj więcej
Walentynkowy zawrót głowy
Odbierz prezent dla Babci i Dziadka

Święto naszych ukochanych dziadków zbliża się wielkimi krokami! To idealny moment, aby obdarować ich upominkiem. Millenium Hall zawsze przychodzi z pomocą i tym razem oprócz pomysłów na wyjątkowe prezenty mamy dla Was coś jeszcze! Sprawdź szczegóły.

ZIMOWA MEGA WYPRZEDAŻ

Zimowa MEGA WYPRZEDAŻ z ofertami sięgającymi aż do - 80%. Łowcy promocji, poszukiwacze okazji jesteście gotowi? Bo nasze salony przygotowały MEGA rabaty cenowe.

Lodowisko sezon 2021/2022

Zima już na horyzoncie, a wraz z nią zapraszamy na lodowisko w Millenium Hall. Wypad na łyżwy to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, sprawi frajdę wszystkim niezależnie od wieku. Więc zakładamy łyżwy i ślizgamy na lód!

Sylwester z Fantazją

Taneczne hity, makijaże pełne blasku, wyjątkowe przebrania, a także słodki poczęstunek - to wszystko czeka na dzieci podczas sylwestra z Fantazją! Zapraszamy 30 grudnia w godz. 16:00-19:00. Sprawdź, jak otrzymać bezpłatną wejściówkę!