MH

Aktualności

Świąteczne Targi Książki

W związku z aktualnymi obostrzeniami informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok.

ROBOPARK w Millenium Hall

Międzynarodowa interaktywna wystawa robotów - uczy i bawi jednocześnie! W dniach 9 października - 6 listopada dzięki najnowszej technologii będzie można wejść w interakcję z 70 robotami z całego świata. To okazja, by zobaczyć prawdziwy teatr robotów, nauczyć się sterować dronem, zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusić przedmioty do latania.

Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI

Z okazji 9 Urodzin Millenium Hall "Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI. Nieznane obrazy - spektakl multimedialny - niespodzianki". Unikatowe dzieła wybitnego artysty już od 8 października tylko przez 2 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

Urodzinowa akcja rabatowa!

Millenium Hall obchodzi swoje 9. urodziny! Z tej okazji oprócz październikowego cyklu wydarzeń: Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI, IV Dnia Bieszczadzkiego, Roboparku, FoodParku oraz akcji prosprzedażowych, w których rozdajemy bilety, dodajemy jeszcze zakupowe szaleństwo! Od 16 do 17 października w salonach na terenie centrum otrzymacie specjalne urodzinowe rabaty. Sprawdźcie jakie.