MH

Aktualności

Back to School

Wakacje dobiegły końca więc najwyższy czas powitać szkołę. Już 4 września podczas Back to School kiermasz zajęć pozalekcyjnych, warsztaty naukowe oraz gry i zabawy edukacyjne. Nie zabraknie również specjalnych rabatów na szkolne zakupy. Sprawdź szczegóły.

Ultra Light Rzeszów - odkryj luksus i komfort podróżowania

Prezentacja statyczna wiatrakowca TAIFUN w Millenium Hall umożliwia spotkanie z pilotami i dealerami Aviation Artur Trendak. Osoby zainteresowane mogą wsiąść do wiatrakowca, poznać technikę i zasady lotu, otrzymać szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz możliwości konfiguracyjne wiatrakowców. Sprawdź szczegóły.

Co warto zobaczyć w sierpniu w Multikinie?

Do końca wakacji zostały jeszcze cztery tygodnie, a w każdym z nich na wielkim ekranie w Multikinie pojawią się wspaniałe filmy premierowe. Zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi z pewnością znajdą w repertuarze coś dla siebie. Sprawdź szczegóły.

Odbierz bilet na żużel!

Zrób zakupy i odbierz darmowy bilet na zawody żużlowe FIM Long Track World Championship, które odbędą się 28 sierpnia o 13.30 na stadionie w Rzeszowie. Tego dnia poznamy medalistów tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata na długim torze.

Niedziela handlowa 29 sierpnia

W najbliższą niedzielę 29 sierpnia zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie. To dobry moment, aby przygotować się do zbliżającego się roku szkolnego. Odwiedź Millenium Hall i zaopatrz się w niezbędne rzeczy do szkoły i nie tylko.