MH

Aktualności

Powitanie Lata i Mecz ŻYCIA dla Mateusza!

Lato przywitamy w ostatnią sobotę i niedzielę czerwca z przytupem i charytatywnie! By każdy mógł cieszyć się nim, tak jak powinien, 29 czerwca 2019 wspieramy bardzo ważny mecz! Mecz życia! W sobotę na Skwerze wystąpią u nas z pokazami znakomici goście specjalni: grupy sportowe i taneczne a także młodzi wokaliści, a to wszystko dla 16-letniego Mateusza z Krasnego koło Rzeszowa, który walczy z nowotworem złośliwym.

Taneczne powitanie lata

W ostatnią sobotę czerwca tanecznym krokiem wejdziemy w gorący okres lata! Przywitamy je wraz z tancerzami Szkoły Tańca Sportowego AKSEL o godzinie 17 i bawić się będziemy do ostatniej nuty.

Godziny otwarcia

20 czerwca, w Boże Ciało galeria handlowa będzie nieczynna. Sprawdźcie, które lokale będą w tym dniu otwarte.

Sportowa Akcja Rabatowa

Trend sportowy na dobre zagościł na ulicach miasta. Teraz wygodne sneakersy wybieramy nie tylko do jeansów ale przede wszystkim do zwiewnych sukienek. Te i wiele innej sportowej mody dostaniecie w weekend 14 i 15 czerwca 2019 r. z ekstra rabatem, bo przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję Sportowej Akcji Rabatowej!

Wielkie otwarcie North Fish 12 czerwca!

Już w 12 czerwca otwarcie jedynej na Podkarpaciu restauracji North Fish specjalizującej się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. W ofercie znajdą się produkty takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, mintaj, wyśmienite zupy czy też kanapki z bułką wypiekaną na miejscu.