MH

Aktualności

Spotkanie autorskie EMPIK

Zapraszamy na spotkanie z najpopularniejszym Youtuberem motoryzacyjnym w Polsce Michał "Michu" Jesionowski. Millenium Hall, 24 października, godz. 18:00 na poziomie 0, obok Pizza Hut

Spotkanie autorskie EMPIK

Zapraszamy na spotkanie z Markiem Krajewskim autorem aż osiemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych tłumaczonych na dwadzieścia języków, laureatem prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Millenium Hall, 25 października, godz. 18:00 na poziomie 0, obok Pizza Hut

Odbierz bilet na mecz KS Developres Rzeszów!

Czy jesteś fanem siatkówki czy też nie, te mecze musisz zobaczyć! Wystartowała Liga Siatkówki Kobiet, a w niej rzeszowska drużyna KS Developres Rzeszów na czele z trenerem Stephane Antiga. Sprawdź, jak zdobyć bilet na mecz! Takiej okazji nie można przegapić!

Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy hulajnogą elektryczną, czyli warsztaty, podczas których dowiesz się jak bezpiecznie korzystać z hulajnóg elektrycznych, o kulturze jazdy, prędkości, parkowaniu oraz akcesoriach ochronnych. Zapraszamy 18 i 19 października.

Otwarcie stoiska DrHerb

DrHerb zajmuje się sprzedażą wysokogatunkowych herbat i kaw z całego świata. 21 października otwarcie stoiska w Millenium Hall. Z tej okazji w dniu otwarcia -20% na kawy i herbaty.