MH

Aktualności

Wystawa lalek porcelanowych

Przyjdź i zobacz zaczarowany świat lalek porcelanowych inspirowanych filmem, literatura dziecięcą i młodzieżową oraz kulturą narodową. Wstęp bezpłatny.

Wystawa prac plastycznych

"Kim chcę zostać, gdy dorosnę??" .. to temat wystawy prac plastycznych przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr 34 i Przedszkola Publicznego Nr 12 w Rzeszowie. Galerię prac będzie można obejrzeć w dniach od 26 maja do 9 czerwca na poziomie 2, obok LuxMed.

Multikino

W piątek 28 maja w Multikinie odbędą się pierwsze seanse filmowe. Widzowie, którzy udadzą się na seans filmowy po otwarciu kina będą mogli wybierać filmy z atrakcyjnego, zarówno polskiego jak i zagranicznego, repertuaru. Wraz z Multikinem z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie przed wielkim ekranem, aby móc wspólnie oddać się najlepszej kinowej rozrywce!

DINOPARK Millenium Hall

TyDZIEŃ DZIECKA w Millenium Hall od 1 do 6 czerwca! Największe święto dzieci z gigantycznymi dinozaurami sięgającymi nawet do 7,5 m długości, licznymi atrakcjami, zabawami i warsztatami nawiązującymi do przeszłych epok, a także z mnóstwem rabatów na ofertę dziecięcą. Sprawdź szczegóły.

Trening medialny

Długi weekend z boksem zawodowym w Rzeszowie! Już w piątek o godz. 18:00 trening medialny uczestników gali. Szpilka, Różański, Masternak, Stępień, Graczyk i Choiński - na ringu w Millenium Hall, w strefie obok Pizza Hut. Zapraszamy!