MH

Aktualności

Lodowisko Millenium Hall sezon 2022/2023

Lodowisko w Millenium Hall zaprasza codziennie od 10:00 do 21:00. Lodowisko na Skwerze Millenium Hall ma powierzchnię ponad 600 mkw, posiada wyjątkową świąteczną scenerię, girlandy świetlne, a klimatu dodaje muzyka płynąca z głośników wokół lodowiska.

Walentynkowa randka w Multikinie

Walentynkowa randka w Multikinie! Wspólnie przeżywane emocje, ciemna kinowa sala i komfort to tylko trzy z wielu elementów udanej randki w kinie! W tym roku widzowie w repertuarze znajdą kilka walentynkowych propozycji. W walentynkowy weekend oraz w walentynki w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć między innymi: 'Heaven in Hell' z Magdaleną Boczarską i Simone Susinna,  film 'Magic Mike's Last Dance' oraz 'Titanic' z okazji 25 rocznicy filmu!

Niedziela handlowa 29 stycznia

Najbliższa niedziela 29 stycznia jest niedzielą handlową. Zapraszamy na zakupy, czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie. To też bardzo dobry moment na skorzystanie z zimowych mega wyprzedaży.

31. Finał WOŚP

W niedzielę 29 stycznia na terenie Millenium Hall będzie można spotkać wolontariuszy 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarówno na terenie pasaży jak i na Skwerze Millenium Hall. Jest też możliwość wrzucenia datków do puszki, która jest umieszczona w Punkcie INFO.

Wspieramy WOŚP!

Kolejny rok wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Cały dochód z lodowiska w dniu Finału tj. 29 stycznia przeznaczony zostanie na wsparcie 31. Finału WOŚP.