MH

Aktualności

Black Friday zakupy do godz. 22

Black Friday to jedna z najbardziej oczekiwanych okazji przez wszystkich miłośników zakupów. W dniu 24 listopada w Millenium Hall czeka Was wiele niesamowitych ofert i promocji. Oto, czego możecie spodziewać się podczas Black Friday: obniżki cen, promocji specjalnych przygotowanych na ten dzień, a do tego wydłużonych godziny otwarcia do 22:00, aby każdy zdążył zrobić zakupy.

Podcast Roku 2023 im. redaktora Janusza Majki

25 listopada odbędzie się rozstrzygnięcie trzeciej edycji Podcast Roku, w czasie Gali Finałowej w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie. W ramach wydarzenia zaplanowano serię spotkań autorskich debat i warsztatów, które będą otwarte i bezpłatne dla publiczności.

Giełda winyli i płyt kompaktowych

23-25 listopada Giełda winyli i płyt kompaktowych! Wystawcy i kolekcjonerzy przygotują kilkanaście tysięcy pozycji. Giełda odbędzie się w Millenium Hall na poziomie 0, obok Pizza Hut. Zapraszamy wszystkich miłośników słuchania muzyki z czarnego winyla i srebrnego krążka!

Świąteczne Targi Książki

Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall, to prawdziwe święto literatury. W dniach od 17 do 18 listopada 2023 roku, po raz 5 do stolicy województwa podkarpackiego przyjadą ważne i ciekawe wydawnictwa, które przygotują premiery i oferty książkowe. Czytelnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach autorskich i zdobyć autograf. Odbędą się również 2 wystawy: reprodukcji obrazów Tamary Łempickiej oraz Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny. Partnerzy wydarzenia: Województwo Podkarpackie oraz Miasto Rzeszów.

Otwarcie cukierni Selfier

Cukiernia Selfier to pełne słodkości miejsce, które powstało z ogromnego marzenia o przypomnieniu sobie smaków dzieciństwa oraz wskrzeszeniu tradycyjnych, polskich przepisów. Tradycja została wzbogacona o smaki z różnych stron świata.

Wystawa zdjęć oraz wydarzenie patriotyczne dla dzieci

Wystawa zdjęć oraz wydarzenie patriotyczne dla dzieci - Drogę do wolności zaczyna się od siebie! jest kolejnym etapem projektu A63 - patriotycznej akcji mającej na celu m.in. poszerzenie świadomość dotyczącej zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat samoświadomości emocjonalnej, potrzeby nauki budowania prawidłowej komunikacji oraz relacji międzyludzkich. Wszystkie dzieci biorące udział w projekcie są osobami z niepełnosprawnościami. Organizatorem akcji jest Grupa Inicjatyw Społecznych Nietuzinkowa Rzeczywistość.