MH

Aktualności

Lodowisko! Zima 2018/2019

Odliczamy dni do łyżwiarskiego szaleństwa w Millenium Hall! Jeśli tylko warunki atmosferyczne pozwolą już w sobotę, 15 grudnia 2018 roku zostanie otwarte lodowisko na Skwerze!

Pachnąca Szafa

Pachnąca Szafa powstała z fascynacji pięknymi zapachami. Tworząc produkty inspiracje poszukiwane są na całym świecie, od łagodnych wzgórz Prowansji po Orient przyprawiony odrobiną pikanterii. Wielkie otwarcie już w sobotę, 15 grudnia! Z tej okazji gratisy, niespodzianki i 20% rabatu na produkty przez cały weekend, 15 i 16 grudnia.

Spotkania z Mikołajem

Czerwony kubraczek, czapka z białym pomponem, długa siwa broda, dzwoneczek, donośne "hohoho" i cały wór prezentów. Mikołaj przybywa do Millenium Hall!

Black Friday z prezentami za zakupy!

Czarne szaleństwo zakupów ogarnie nas już 23 listopada, bo po roku powraca do nas Black Friday! Dzień wielkich wyprzedaży zagościł na dobre w Millenium Hall wywołując radość u niejednej osoby. My tę radość przedłużymy? o  całą godzinę! W Czarny Piątek Millenium Hall czynne będzie dłużej więc zakupy potrwają aż do godziny 22:00! Żeby nie było mało przez cały dzień rozdawać będziemy prezenty za zakupy!