MH

Aktualności

Otwarcie salonu SMYK już 10 września

Na mapie Millenium Hall już 10 września pojawi się kultowa marka sklepów dla najmłodszych, którą zna większość rodziców. Salon SMYK oferuje ogromny wybór ubrań i butów, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Do tego w dniu otwarcia 20% rabatu! Sprawdź szczegóły.

Wkrótce otwarcie Action w Millenium Hall

Już 8 września otwarcie Action w Millenium Hall. Zakupy w Action to prawdziwa przyjemność! Znajdziesz tu ponad 6.000 wyjątkowych i inspirujących artykułów. Od kombinezonów po zimne napoje i od maszynek do golenia po zabawki dla dzieci. A w dodatku każdy z nich w zaskakująco przyjaznej cenie. Dzięki temu zawsze wyjdziesz od nas z szerokim uśmiechem. Poznaj nas już teraz: www.action.com/pl-pl

KFD nowy sklep w Millenium Hall

KFD to jeden z największych producentów i sprzedawców suplementów diety, odżywek i produktów spożywczych w Polsce. W ofercie znajdziesz bogaty wybór białek serwatkowych, witamin i minerałów, akcesoriów treningowych, produktów dietetycznych.

Sportowy weekend

Sport, zdrowie i uroda - w jednym miejscu, w jednym czasie! Sportowy weekend już 2-3 września w Millenium Hall! Co szykujemy? Wiele atrakcji! Sportową akcję rabatową, maraton: Calypso Bike, Zumby oraz trampolin, sportowe animacje, regenerację z Kliniką La Perla, pomiary na analizatorze składu ciała, muzeum mobilne totalizatora sportowego i wieeele innych! Sprawdź szczegóły.