MH

Aktualności

Wesołych Świąt

Wesołych, domowych i co najważniejsze zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku życzy Millenium Hall!

Pokaz łyżwiarstwa figurowego

23 grudnia na lodowisku Millenium Hall pokaz łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu utalentowanych medalistek Julii i Wandy Mrozek. Bezpłatne pokazy zawodniczek Sekcji Łyżwiarstwa Figurowego Klubu Sportowego "Cieszyn" odbędą się o godz. 14:00, 15:00 i 16:00.

Rozdajemy choinki i karty podarunkowe

Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia, a więc kolejny rok z prezentami od nas - dla Was! W tym roku ponownie otrzymać możecie świąteczne żywe drzewko, ale także kartę podarunkową o wartości 100 zł! Dlaczego? Bo lubimy Wam sprawiać radość!

Niedziela handlowa 19 grudnia

W niedzielę 19 grudnia zapraszamy na zakupy! Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie. Przed nami cała niedziela na poszukiwanie gwiazdkowych prezentów! To już ostatni moment, aby przygotować się do świąt! Macie już wszystko, co będzie potrzebne? Jeśli jeszcze jest coś na waszej liście, to warto wybrać się do nas na zakupy. Zainspiruj się propozycjami naszych salonów w wyborze świątecznego prezentu dla najbliższych, dekoracji do domu oraz kreacji idealnych na świąteczne spotkania.

Świąteczne warsztaty

Własnoręcznie wykonane prezenty, ozdoby świąteczne i dekoracje będzie można stworzyć w najbliższy weekend podczas świątecznych warsztatów w Millenium Hall. Nie zabraknie animacji, placu zabaw i słodkich niespodzianek! Zapraszamy do świątecznej strefy obok Pizza Hut w godz. 12:00-18:00.