MH

Aktualności

Fantastyczna niedziela

Fantastyczna Niedziela 13 września z warsztatami pt. "Co dzisiaj zdrapniemy?" Dla dzieci Klientów, którzy w tym dniu skorzystają z niedzielnej oferty Millenium Hall wstęp GRATIS.

Szkolna akcja rabatowa

Szkolna akcja rabatowa to idealna okazja do kupienia wyprawki szkolnej w promocyjnych cenach. 5 września w Millenium Hall podczas szkolnej akcji rabatowej specjalne rabaty na plecaki, przybory szkolne, akcesoria, ubrania i obuwie dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych okazji.

Odbierz bilet na żużel!

Zrób zakupy i odbierz darmowy bilet na mecz żużlowy Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, który odbędzie się w dniu 04.09.2020 na Stadionie Miejskim "Stal" Rzeszów! Chcesz więcej biletów? W naszym Punkcie INFO zakupisz bilety dziecięce, ulgowe i normalne. Kibicuj razem z nami rzeszowskiej drużynie!

Pożegnanie Wakacji i Back to School

29 - 30 sierpnia Pożegnanie Wakacji / 5 września Back to School. Wakacje dobiegają końca i wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły. To właśnie ten czas, czas przygotowań do wkrótce rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Czas pożegnać wakacje i zacząć się szykować do szkoły!

Zakupowa Niedziela!

W najbliższą niedzielę, tj. 30 sierpnia, zapraszamy na zakupy! Czynne będą WSZYSTKIE salony oraz restauracje i kawiarnie. To również ostatni moment, by skorzystać z wyprzedażowych okazji i promocji.