MH

Aktualności

II Aquathlon Rzeszów 2019

Druga edycja Aquathlon Rzeszów 2019 już 16 marca. Zawodnicy zmierzą się w dyscyplinie składającej się z kombinacji pływania i biegu. Udział w zawodach wezmą zarówno dzieci od 8 roku życia, jak również młodzież i dorośli.

FANTASTYCZNE NIEDZIELE

Kolejna fantastyczna niedziela w Fantazji już 10 marca. Będzie magicznie, a to za sprawą iluzjonisty Domino. Chcecie skorzystać bezpłatnie z atrakcji? Skorzystajcie z naszej niedzielnej oferty gastronomicznej lub rozrywkowej i weźcie udział w fantazyjnej zabawie.

Dzień Kobiet

Wszystkie Panie z pewnością się zgodzą, że nic tak nie poprawia humoru jak... zakupy! A z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ponownie mają powód by zaszaleć! Tym bardziej, że 8 i 9 marca czekać na Was będą prezenty do zakupów i Strefa Piękna!

Karnawał z Fantazją

Karnawałowe szaleństwo dla najmłodszych w Millenium Hall w ostatni weekend lutego! Mnóstwo zabaw tanecznych, kostiumów i animacji. Sprawdźcie sami!

Fantastyczne niedziele z Fantazją!

Walentynkowa sesja zdjęciowa w Fantazji? I to bezpłatnie dla naszych najmłodszych Klientów! Wystarczy wcześniej skorzystać z dowolnej oferty dostępnej w niedzielę w Millenium Hall. Może to być wizyta w kinie, na ściance wspinaczkowej, w restauracji czy kawiarni.