MH

Aktualności

Fantastyczna niedziela z Fantazją

Kolejna Fantastyczna Niedziela  z Fantazją - w godzinach 12:00 - 16:00, w tym tygodniu będziemy świętować dzień taty. Podczas warsztatów zaprojektujemy wspólnie krawaty, laurki w formie narzędzi, a także puchary.

Niedziela handlowa 30 czerwca

W niedzielę 30 czerwca zapraszamy na zakupy. Czynne będą wszystkie salony oraz restauracje i kawiarnie. To dobry moment, aby skorzystać z obniżek cenowych podczas letnich wyprzedaży. Odwiedź Millenium Hall i sprawdź mega rabaty letnich wyprzedaży.

DOPE FEST RZESZÓW 2024

Już po raz trzeci na naszym skwerze zagości DOPE FEST Rzeszów: 6 LIPCA - SZPAKU X YOUNG MULTI, 3 SIERPNIA - CHIVAS X YOUNG LEOSIA, 7 WRZEŚNIA - KUKON X OTSOCHODZI. Sprawdź szczegóły.

Wkrótce otwarcie Travelplanet.pl

Już wkrótce otwarcie Travelplanet.pl. To czołowy polski agent turystyczny, specjalizujący się w zagranicznych wycieczkach pakietowych, gdzie radość podróżowania zaczyna się już od planowania, a doświadczenie i ekspertyza firmy gwarantują niezapomniane wakacje. Zapraszamy już od 11 czerwca.

Filmowy czerwiec w Multikinie!

Filmowe premiery czerwca będą bardzo familijne, ale część z nich przyniesie widzom również dreszczyk emocji. W repertuarze będzie można znaleźć animacje - 'Basia. Jestem w sam raz' oraz 'W głowie się nie mieści 2', a także horrory - 'The Watchers' i 'Ciche miejsce. Dzień pierwszy' oraz western 'Horyzont. Rozdział 1'.