MH

Karta podarunkowa

EKO - ZABAWA

Oto co można zrobić z opakowania na kartę podarunkową. Millenium Hall chce zachęcić do ponownego wykorzystania tego kawałka papieru przy pomocy origami. Złóż samodzielnie pudełko, które będzie ozdobą na twoje biurko. Możesz w nim trzymać spinacze, ołówki, wizytówki… możliwości są nieograniczone. Miłej zabawy!

Instrukcja składania w formacie PDF

 

Karta Podarunkowa Millenium Hall. Zawsze trafiony prezent!

Jeśli nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie na prezent Karta Podarunkowa Millenium Hall jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Podaruj swoim bliskim wybór i zadowolenie z udanego prezentu. Dzięki Karcie Podarunkowej będziesz miał pewność że Twój podarunek zawsze będzie trafiony i wyjątkowy

Czym jest Karta Podarunkowa Millenium Hall?

Karta Podarunkowa Millenium Hall to przedpłacona karta płatnicza, którą można regulować należności we wszystkich punktach handlowo – usługowych Millenium Hall, w których istnieje możliwość płatności kartą MasterCard (za wyjątkiem Kantora, Urzędu Poczty Polskiej, Urzędu Miasta)

Gdzie kupić?

Kartę Podarunkową Millenium Hall zakupić można w Punkcie INFO Millenium Hall znajdującym się na Poziomie 0.
Karta Podarunkowa nie ma z góry zdefiniowanego nominału. Minimalna kwota jaką może być zasilona to 30 zł a maksymalna 4000 zł. Karta Podarunkowa Millenium Hall aktywna jest już po 30 min od chwili jej nabycia i ważna jest przez 12 miesięcy.

Kartę Podarunkową Millenium Hall można zakupić również online z możliwością odbioru w Punkcie INFO Millenium Hall Clik&Collect:

Jak korzystać?

Transakcja Kartą Podarunkową dokonywana jest poprzez przeciągnięcie Karty przez terminal i autoryzację za pomocą podpisu Użytkownika.

Kartą Podarunkową można płacić wielokrotnie, aż do wyczerpania całego limitu środków przypisanych do Karty lub do daty jej ważności. Jeżeli wartość zakupów jest większa niż saldo na Karcie, dopłaty do wartości zakupów można dokonać za pomocą gotówki, innej karty płatniczej lub Karty Podarunkowej. Wystarczy poinformować o tym Sprzedawcę przy kasie. Karta nie podlega wymianie na gotówkę.

Stan środków na Karcie Podarunkowej można sprawdzić tutaj, za pomocą infolinii dostępnej pod nr tel. +48 12 251 82 11 lub +48 22 4906923 (opłata za połączenie wg taryfy operatora) lub w Punkcie INFO Millenium Hall.

W przypadku zgubienia lub kradzieży Karty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 12 251 82 11 lub +48 22 4906923 gdzie zostanie ona zastrzeżona. Za dodatkową opłatą 20 zł Użytkownikowi zostanie wydana nowa Karta zasilona środkami o wartości równej kwocie znajdującej się na Karcie w momencie jej zastrzeżenia.

Kliknij w poniższy link w celu sprawdzenia środków na Karcie Podarunkowej:
Sprawdź stan środków podaj numer karty widoczny na biały polu na rewersie karty oraz  6-cyfrowy security code znajdujący sie w lewym górnym roku rewersu.


Regulamin Karty Podarunkowej Millenium Hall
Oferta dla Firm