MH

Aktualności

Wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją

W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie wakacji, od 6 lipca do 28 sierpnia będą wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją. Od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 16:30 podczas zorganizowanych zajęć letnich na dzieci czeka świetna zabawa. Przegonimy nudę!

czytaj więcej

W każdy wakacyjny weekend PRZYSTANEK WAKACJE w Millenium Hall. Zabawy dla dzieci pod okiem czujnych i doświadczonych animatorek w każdą sobotę i niedzielę wakacji na Skwerze oraz w strefie obok Pizza Hut. Tego lata dostępna będzie specjalna strefa wielkoformatowych gier planszowych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

czytaj więcej
Przystanek Wakacje
WYPRZEDAŻE

Nasze wyprzedaże są lepsze niż wasze. Prawdziwi łowcy promocji nie mogą przegapić takich okazji!

Fantastyczna niedziela

Co w trawie piszczy? Na to pytanie już w niedziele odpowiedzą nasi mali odkrywcy. Jakie zwierzątka mieszkają na łące pszczółki, żuczki, motylki? Zapraszamy dzieci na warsztaty kreatywne. Chcecie, aby Wasza pociecha uczestniczyła bezpłatnie w zajęciach? Skorzystajcie z naszej niedzielnej oferty gastronomicznej lub rozrywkowej i weźcie udział w fantazyjnej zabawie.

Godziny otwarcia

11 czerwca, w Boże Ciało galeria handlowa będzie nieczynna. Skorzystać natomiast będzie można z siłowni Calypso Fitness oraz restauracji KFC, Hoshi Sushi i Pizza Hut. Sprawdź godziny otwarcia.

Godziny otwarcia

To specjalnie dla Was powracamy do poprzednich godzin otwarcia, tak więc od 1 czerwca ponownie Millenium Hall czynne będzie w godzinach 10:00 - 21:00.