MH

Aktualności

Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI

Z okazji 9 Urodzin Millenium Hall "Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI. Nieznane obrazy - spektakl multimedialny - niespodzianki". Unikatowe dzieła wybitnego artysty już od 8 października tylko przez 2 tygodnie. Sprawdź szczegóły.

czytaj więcej

Przed nami pierwszy jesienny weekend zniżek! Dla posiadaczy kuponów rabatowych z najnowszego magazynu Wysokie Obcasy Extra specjalne promocje w salonach w Millenium Hall. Sprawdź co przygotowały nasze marki.

czytaj więcej
Jesienny weekend zniżek
ROBOPARK w Millenium Hall

Międzynarodowa interaktywna wystawa robotów - uczy i bawi jednocześnie! W dniach 9 października - 8 listopada dzięki najnowszej technologii będzie można wejść w interakcję z 70 robotami z całego świata. To okazja, by zobaczyć prawdziwy teatr robotów, nauczyć się sterować dronem, zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusić przedmioty do latania.

Odbierz bilet na żużel!

Zrób zakupy i odbierz darmowy bilet na mecz żużlowy Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, który odbędzie się w dniu 18.09.2020 na Stadionie Miejskim "Stal" Rzeszów! Chcesz więcej biletów? W naszym Punkcie INFO zakupisz bilety dziecięce, ulgowe i normalne. Kibicuj razem z nami rzeszowskiej drużynie!

Nowe kolekcje jesienne trendy

Jesień już! Czas zrobić zmiany w garderobie! Na pomoc przychodzą nam nasze salony ze swoimi nowymi kolekcjami. Odwiedź Millenium Hall i zaopatrz się w niezbędne rzeczy inspirowane jesiennymi trendami.