MH

Aktualności

Prezentacja drużyny żużlowej

Ryk silnika i zapach metanolu ponownie w Rzeszowie! Żużlowe emocje powracają do stolicy Podkarpacia! Kto będzie walczył w barwach Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego? Kto zostanie kapitanem zespołu? Tego dowiecie się podczas Prezentacji Drużyny w Millenium Hall w piątek, 24 stycznia, o godzinie 18:00.

czytaj więcej

Tym razem w fantastyczną niedzielę warsztaty kreatywne na Dzień Babci i Dziadka. Przez cały dzień pod okiem animatorów tworzyć będziemy wyjątkowe prezenty dla dziadków. Chcecie skorzystać bezpłatnie z atrakcji? Skorzystajcie z naszej niedzielnej oferty gastronomicznej lub rozrywkowej i weźcie udział w fantazyjnej zabawie.

czytaj więcej
Fantastyczna niedziela
Dzień Babci i Dziadka

Już za kilka dni święto naszych ukochanych dziadków! Dalej nie masz pomysłu na prezent? Zapraszamy do Millenium Hall, gdzie kupisz nie tylko wyjątkowy podarunek, ale spędzisz miło czas z babcią i dziadkiem przy aromatycznej kawie czy pysznym obiedzie.

Świętuj z Kochanymi Dziadkami

Przyprowadź swoich Dziadków i świętuj wspólnie ich Dzień! 25 stycznia, w godz. 12-18 tworzyć będziemy m.in. kartki z życzeniami, biżuterię z filcu czy kalendarze na cały rok. Nie zabraknie również konkursów, zabaw i animacji wnucząt z dziadkami.

W niedziele otwarte

Specjalnie dla Was w niedziele jesteśmy otwarci! Restauracje, kawiarnie, rozrywka - dostępne w każdą niedzielę, a w wybrane niedziele czynne wszystkie sklepy. Sprawdź w jakie.

Ferie w Millenium Hall

Brak Ci pomysłu jak spędzić ferie zimowe? Przychodzimy z propozycjami! Z nami nie będzie nudy! Lodowisko, dzienne zajęcia w Fantazji, ścianka wspinaczkowa, seanse filmowe w Multikinie lub Kinie 6D.