MH

Aktualności

Loteria 10-lecia Millenium Hall

Świętuj z nami 10 urodziny Millenium Hall! Weź udział w loterii i zdrap nagrodę natychmiastową, a następnie weź udział w urodzinowym losowaniu, gdzie wśród 15 nagród specjalnych nagrodą główną jest 10 000 zł! Pula nagród to 100 000 zł.

czytaj więcej

Kupuj taniej z kuponami rabatowymi z magazynów Elle, Glamour i Claudia! Szaleństwo zakupów w Millenium Hall z Twoimi ulubionymi markami w dniach 23-25 września. Sprawdź, jakie promocje przygotowały salony.

czytaj więcej
Szaleństwo zakupów w Millenium Hall
Liu Jo The Art Of Denim

The Art Of Denim w salonie Liu Jo odkryj nieskończone możliwości, którymi wyrazisz swój indywidualny styl. Już 25 września korzystając z porady ekspertów spersonalizuj bezpłatnie każdą denimową odzież Liu Jo zakupioną 10 dni przed eventem lub w jego dniu.

Wielkie otwarcie nowej Pijalni Czekolady M. Pelczar w Millenium Hall

Już wkrótce otwarcie nowej Pijalni Czekolady Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara w Millenium Hall. Z pasji i miłości do czekolady w celu zaspokajania najbardziej wyrafinowanych gustów i smaków. W nowym miejscu prócz wyszukanego menu nie zabraknie też atrakcji. Otwarcie jest planowane na połowę października, z okazji otwarcia będzie wiele niespodzianek, śledźcie naszą stronę i social media, aby ich nie przegapić.

Weekend Zniżek w Millenium Hall

Pierwszy jesienny weekend zniżek przed nami! Od 9 do 12 września z kuponami rabatowymi z magazynu Wysokie Obcasy Extra będziecie mogli skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez salony w Millenium Hall. Sprawdź!