MH

Aktualności

Idziemy po wszystko!

Po NOWe kolekcje, NOWe okazje, NOWe promocje i rabaty, ale przede wszystkim po NOWe wyjątkowe prezenty z okazji Dnia Kobiet! A mamy ich mnóstwo! Żadna z Pań nie wyjdzie z pustymi rękami, a wygrać można podwójnie! Oprócz nagród gwarantowanych mamy wyjątkowe nagrody beauty - zabiegi odchudzające, pielęgnacyjne rytuały dla włosów, manicure, makijaże okolicznościowe, stylizacje brwi oraz porady stylistki. Nie zwlekaj i sprawdź szczegóły.

czytaj więcej

Już wkrótce otwarcie salonu Tommy Hilfiger - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Salon z szeroką ofertą odzieży damskiej i męskiej, obuwia i akcesoriów znajdziecie na poziomie 0.

czytaj więcej
Wkrótce otwarcie!
Wystawa Floral Beauty Show

Wystawa Floral Beauty Show z okazji Dnia Kobiet! Wyjątkowy projekt pokazujący emocje, pasję, miłość do piękna poprzez kwiaty. Od 22 lutego do 8 marca będzie można obejrzeć kilkadziesiąt zdjęć wielkoformatowych oraz kreacji. Poziom 0, obok Pizza Hut.

NOWe

NOWe! Kolekcje - okazje - promocje - rabaty. Przyjdź i przekonaj się sam!

Walentynkowe promocje w Millenium Hall

Święto Zakochanych już 14 lutego, dlatego nie przegap specjalnych walentynkowych promocji. Podaruj swej bliskiej osobie miłosny podarunek, który w Millenium Hall upolujesz w wyjątkowej promocyjnej cenie.

Odbierz voucher na Walentynki w Hilton Garden Inn

Spędź Święto Zakochanych ze swoją Drugą Połówką w Hilton Garden Inn Rzeszów! Dla Klientów Millenium Hall vouchery na Pakiet Walentynkowy za połowę ceny obejmujący pobyt z romantyczną 3-daniową kolacją i śniadaniem dla Dwojga. Sprawdź szczegóły.