MH

Aktualności

Lodowisko Millenium Hall sezon 2023/2024

Lodowisko w Millenium Hall zaprasza codziennie od 10:00 do 21:00 w sezonie zimowym 2023/2024. Lodowisko na Skwerze Millenium Hall ma powierzchnię ponad 600 mkw, posiada wyjątkową świąteczną scenerię, girlandy świetlne, a klimatu dodaje muzyka płynąca z głośników wokół lodowiska.

czytaj więcej

Najbardziej wyczekiwana postać przez wszystkie dzieci - długa siwa broda, czerwona czapeczka i wór prezentów czyli Święty Mikołaj! Już 6 grudnia zagości na wielkim czerwonym fotelu w Millenium Hall!

czytaj więcej
Spotkanie ze Świętym Mikołajem
Piernik czy choinka? Rozdajemy prezenty na święta!

Święta już tuż tuż... Z czym najbardziej kojarzą się Święta Bożego Narodzenia? Oczywiście z piękną, żywą choinką, której zapach unosi się po całym domu oraz z prezentami! Z Millenium Hall zawsze świątecznie i z prezentami! Kontynuujemy naszą świąteczną tradycję i jak co roku, przed świętami rozdajemy dla Klientów choinkę w prezencie! Jednak to nie koniec świątecznych niespodzianek, bo w puli do rozdania są również zestawy pierników wraz z książką.

Piernikowa Kraina- Warsztaty Kreatywne dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci na nasze przedświąteczne warsztaty! Spędźcie razem z nami czas pełen magii i kreatywności, tworząc piękne ozdoby i dekoracje przywołujące świąteczny nastrój. Podczas warsztatów dzieci będą mieć okazję wykonać kartki z życzeniami  dla najbliższych oraz dekorować pierniczki. Nie zabranie również zabaw, animacji, placu zabaw, strefy z tatuażami i warkoczykami i słodkich niespodzianek! Sprawdź rozkład grudniowych warsztatów:

Grudniowe premiery w Multikinie!

W grudniu w repertuarze kin sieci Multikino zrobi się bardzo kolorowo i bajkowo, a to za sprawą takich premier jak animacja Trolle 3 oraz Wonka! Ponadto na wielkim ekranie będzie można zobaczyć Aquamana i zaginione królestwo, Ferrari z Adamem Driverem i Penelope Cruz oraz przedpremierowo Akademię Pana Kleksa.

Kiermasz książek

Kiermasz książek w Millenium Hall promocyjne ceny, szeroki asortyment dla każdego czytelnika już od 17 listopada! Kiermasz książek przy Punkcie INFO na poziomie 0 Millenium Hall.