MH

Aktualności

Rozdajemy bilety na koncert!

31 maja na Skwerze dwa świetne koncerty! Z wyjątkową oprawą wizualną wystąpią na jednej scenie Sokół x PRO8L3M. Dla naszych Klientów mamy ekstra pulę biletów, które możecie otrzymać w prezencie! Sprawdźcie sami.

czytaj więcej

Magiczne pokazy iluzjonisty, zabawy z klaunem, pokazy cyrkowe, szczudlarze, wielkie zbijanie cukierkowej piniaty, słodkie upominki i wieeele innych atrakcji dla najmłodszych podczas Dnia Dziecka 1 i 2 czerwca przez cały dzień!

czytaj więcej
Magiczny Dzień Dziecka
Trafiony prezent na Dzień Matki

Zbliża się Święto naszych Mam, a Ty nadal nie masz pomysłu co wręczyć? Podaruj mamie zawsze trafiony prezent jakim jest karta podarunkowa! Zapłaci nią za nową biżuterię, skórzaną torebkę czy eleganckie buty. Pozwól jej wybrać to, co wywoła uśmiech na twarzy.

Wielkie otwarcie North Fish w czerwcu!

Już w czerwcu 2019 r. otwarcie jedynej na Podkarpaciu restauracji North Fish specjalizującej się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. W ofercie znajdą się produkty takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, mintaj, wyśmienite zupy czy też kanapki z bułką wypiekaną na miejscu.

Fantastyczne niedziele: Czytamy bajkę

Przygody niesfornego Mikołajka bawią dzieci od wielu lat. My będziemy go gościć w Fantazji w niedzielę 19 maja 2019 r. Niedzielne atrakcje specjalne w Fantazji w godzinach od 12 do 16 są bezpłatne dla korzystających z niedzielnej oferty Millenium Hall.