MH

Aktualności

Wiosna, ach to Ty! Akcja Rabatowa!

Niech Was nie zmyli zmienna aura za oknem! Do Millenium Hall wkroczyła wiosna wraz nowymi kolekcjami! To znak, że najwyższa pora na wymianę garderoby, a my dajemy Wam ku temu świetną okazję, bo już 29 marca rozpoczynamy trzydniowy Weekend Zniżek!

czytaj więcej

Coraz więcej się o nim mówi i słyszy. O tym, jak ważny jest design thinking doskonale wiedzą absolwenci podyplomowych studiów Wzornictwo Przemysłowe i Druk 3D Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Projekty ich prac dyplomowych będzie można zobaczyć w Millenium Hall od 23 marca do 5 kwietnia. Wystawę otworzą bezpłatne warsztaty "Design Thinking w praktyce", które poprowadzi dr sztuk Krzysztof Groń. Zapraszamy!

czytaj więcej
RzeDesign! Wystawa i warsztaty Design Thinking w praktyce
Spotkaj się z Anią Karwan w Empiku!

Długo czekała na wydanie swojego debiutanckiego albumu, ale jak twierdzi "na dobre rzeczy warto poczekać". I warto było! Z Anią Karwan spotkacie się już 30 marca w Empiku w Millenium Hall o godz. 18:30!

W tym roku 'kosmiczne' stroje zaprezentują nowi uczniowie klasy sztuki i projektowania Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. VIII edycja pokazu mody odbędzie się 22 marca, o godz. 18:00.

Akcja PIT już 16 marca

Miesiąc marzec kojarzy nam się nie tylko z początkiem wiosny, ale również ze zbliżającym się terminem rozliczenia zeznania podatkowego. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Przyjdź 16 marca do Millenium Hall i wyślij z pomocą urzędników swój PIT online.