MH

Aktualności

Wyprzedaże

Lato pełne wyprzedaży w Millenium Hall! Nie przegap okazji na wyjątkowe zniżki! Mega promocje i rabaty sięgające aż 80%. Zapraszamy na zakupy do Millenium Hall, gdzie czekają na Ciebie najlepsze oferty sezonu. Skorzystaj z letnich wyprzedaży i znajdź swoje ulubione produkty w rewelacyjnych cenach!

czytaj więcej

Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków. Już od 22 czerwca do 1 września 2024w Millenium Hall na poziomie 2 (wejście obok The North Face). INWAZJA GIGANTÓW to myśl przewodnia WYSTAWY. Sprawdź szczegóły!

czytaj więcej
Wystawa Budowli z Klocków
Przystanek WAKACJE

Przystanek wakacje w każdy wakacyjny weekend na Skwerze Millenium Hall oraz w strefie obok Pizza Hut. W każdą sobotę i niedzielę wakacji w godzinach 12:00 - 19:00 dla najmłodszych klientów Millenium Hall przygotowane będą zabawy i animacje.

Wakacyjne półkolonie z Fantazją

Wakacje w mieście? Nic straconego! Wakacyjne półkolonie dla dzieci to doskonała okazja, aby zapewnić najmłodszym przyjemne i aktywne spędzenie wolnego czasu. To świetna okazja na zawieranie nowych przyjaźni oraz rozwój nowych dziecięcych pasji. Sprawdź szczegóły!

DOPE FEST RZESZÓW 2024

Już po raz trzeci na naszym skwerze zagości DOPE FEST Rzeszów: 6 LIPCA - SZPAKU X YOUNG MULTI, 3 SIERPNIA - CHIVAS X YOUNG LEOSIA, 7 WRZEŚNIA - KUKON X OTSOCHODZI. Sprawdź szczegóły.