MH

Aktualności

Otwarte w niedziele

Brak pomysłu jak spędzić czas w niedziele? Problem rozwiązany, ponieważ w każdą niedziele niehandlową w Millenium Hall można poćwiczyć na siłowni, obejrzeć nowy film w kinie, zjeść pyszny obiad lub wybrać się na kawę i ciastko. A na najmłodszych czeka ścianka wspinaczkowa oraz centrum zabaw.

Walentynkowe zbieranie serduszek w Millenium Hall

Walentynkowe zbieranie serduszek! Przed nami wielkie święto zakochanych, a w takie święto nie może zabraknąć serduszek! A  z tej okazji W Millenium Hall odbędzie się Walentynkowe zbieranie serduszek, które zakończy się wygraną nagrody głównej czyli 2000 zł na karcie podarunkowej Millenium Hall i innych nagród.

Kiermasz książek

Kiermasz książek w Millenium Hall okazyjne ceny 5 zł i 15 zł Kiermasz książek przy Punkcie INFO na poziomie 0 Millenium Hall.

Luty w Multikinie!

Co warto zobaczyć w lutym w Multikinie? Luty  to wiele okazji, żeby odwiedzić Multikino! Zaczynając od walentynek, po premiery horrorów oraz pierwszej produkcji Marvela. Na widzów będą czekały między innymi: 'Heaven in Hell' z Magdaleną Boczarską, 'Magic Mike's Last Dance', komedia 'Masz Ci los!', 'Ant-Man i Osa: kwantomania' oraz 'Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona', 'Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka'.