MH

Aktualności

BLACK WEEK  w Millenium Hall

Ogłaszamy BLACK WEEK w Millenium Hall tydzień totalnych wyprzedaży w dniach 28 listopada - 4 grudnia. Szykujcie się na wielkie okazje i rabaty! Ogromne obniżki, mega rabaty cenowe, z których możecie skorzystać przez cały tydzień.

Wkrótce otwacie TESCOMA

Już od 1 grudnia do szerokiej oferty Millenium Hall dołączy salon Tescoma z bogatym asortymentem produktów do kuchni i jadalni. Produkty marki Tescoma wyróżniają się jakością oraz unikalnym i niepowtarzalnym designem.

Wkrótce otwarcie Berlin Outlet

Już 28 listopada otwarcie salonu Berlin Outlet w Millenium Hall. Berlin Outlet to znane marki w niskich cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie! W ofercie: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, sprzęt RTV i AGD, elektronarzędzia, kosmetyki, zabawki oraz wiele innych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Świąteczne Targi Książki

W związku z aktualnymi obostrzeniami informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok.

ROBOPARK w Millenium Hall

Międzynarodowa interaktywna wystawa robotów - uczy i bawi jednocześnie! W dniach 9 października - 6 listopada dzięki najnowszej technologii będzie można wejść w interakcję z 70 robotami z całego świata. To okazja, by zobaczyć prawdziwy teatr robotów, nauczyć się sterować dronem, zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusić przedmioty do latania.