MH

Aktualności

Biesiada z radiem WAWA

W programie: Koncert SAYES z "Must Be The Music", koncert THE FRIENDS, koncert "Największe przeboje 50-lecia Festiwalu w Opolu", oraz: pokazy żonglerki, studio kulinarne, konkursy z nagrodami, zabawy, malowanie twarzy, zabawy z klaunem, zjeżdżalnie, dmuchany plac zabaw, euro bungee.

Rozdajemy bilety na LONG TRACK za paragony!

Mamy 2 rodzaje biletów do rozdania: - BILET NA TRYBUNĘ ZACHODNIĄ o wartości 30 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 200 zł - BILET NA TRYBUNĘ WSCHODNIĄ o wartości 50 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 300 zł

Spotkanie autorskie w Księgarni Matras

Zapraszamy na spotkanie autorskie z autorką księżek dla dzieci Lidią Miś. Spitkanie odbędzie się 4 lipca o godz. 11 w księgarni MATRAS w Millenium Hall na 1 piętrze. Podczas spotkania autorka opowie o sobie, swoijej pracy, przedstawi książki swojego dorobku, przeczyta ich fragmenty i odpowie na pyatnia uczestników. Poprzez krótką zabawę ruchową dzieci nauczą się interpretacji tekstu. Pani Lidia chętnie podpisze również książki czy udzieli wpisów do pamiętników.