MH

Aktualności

Eko Wprawki Zabawki

Eko Wprawki Zabawki - 1

„Czyste powietrze masz, gdy o nie dbasz”

Pod takim hasłem odbywa się tegoroczna edycja konkursu plastycznego Eko-Wprawki-Zabawki. Konkurs promuje ekologię i zachęca najmłodszych do dbania o nasze otoczenie poprzez recykling odpadów.
W codziennym życiu każdy z nas produkuje różnego typu odpady wymagające odpowiedniej segregacji i recyklingu. Ten konkurs ma pokazać jak samodzielnie w prosty, kreatywny i praktyczny sposób nadać „drugie życie” odpadom. Oprócz podniesienia świadomości ekologicznej wśród dzieci, konkurs jest okazją do rozwoju artystycznego i kreatywnej zabawy. Zadaniem uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków z całego Podkarpacia było wykonanie pracy indywidualnej lub zespołowej, z różnych materiałów, np. butelek, kartonów, gazet, nakrętek, folii, czy płyt CD.
Finał konkursu odbędzie się 27 i 28 kwietnia podczas imprezy edukacyjnej dla dzieci i rodziców w Millenium Hall, a podsumowaniem wydarzenia będzie wystawa „Mali ekolodzy - wielka sprawa” prezentująca od 27 kwietnia do 5 maja zgłoszone prace.


Animacje, plac zabaw, warsztaty...

Tak! Tego nie może zabraknąć podczas naszego wydarzenia! Oprócz finału konkursu i wystawy przygotowaliśmy wieeeele atrakcji!

Do zobaczenia 27 i 28 kwietnia, w godzinach 12:00-18:00 w strefie obok Pizza Hut.