MH

Aktualności

Millenium Hall Gaming Day

Millenium Hall Gaming Day - 1

Ostatni dzień piątych urodzin to istna gratka dla głodnych wielkich sportowych emocji. Millenium Hall Gaming Day rozpocznie się w niedzielę 16 października już o godz. 11:00. W programie finał turnieju League of Legens 1 vs 1, która w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych oficjalnie została uznana za pełnoprawny sport. Turniej poprowadzi czołowy polski youtuber Tybek oraz komentatorzy znani w społeczności online – Dis i Kubon.


Dla uczestników przygotowano strefę wolnego grania z aż 10 komputerami oraz strefę turniejową z 12 komputerami, na której rozgrany zostanie turniej League of Legends w konfiguracji „jeden na jeden”. Podczas rozgrywek pojawią się także cosplayerki, które odwzorują postaci z mangi, anime i gier komputerowych - Ayu Arts, Namidanobakaa oraz Libris vel Hikaru.


Millenium Hall Gaming to seria 4 turniejów kwalifikacyjnych. Turniej rozgrywany jest online, aż do fazy półfinałowej, która rozegrana będzie na żywo, na scenie w Millenium Hall.  Wszyscy zainteresowani udziałem w turnieju mogą się zgłaszać już od 9 września rejestrując się na platformie Fantasy Expo Challenge

Turnieje kwalifikacyjne online odbywać się będą: 
#1 17 września 2016 (start zapisów: 9 września; zapisy zakończone),
#2 24 września 2016 (start zapisów: 16 września; ilość miejsc: 128)
#3 1 października 2016 (start zapisów: 23 września; ilość miejsc: 128)
#4 8 października 2016 (start zapisów: 30 września; ilość miejsc: 128)
Wszystkie  turnieje eliminacyjne skomentuje na kanale Esport Now znany komentator oraz profesjonalny zawodnik e-sportowy Łukasz "LeoFromKorea" Mirek.


Dla zwycięzców ufundowane zostały oczywiście nagrody m.in. słuchawki nauszne BeatsStudio 2.0, klawiatury bezprzewodowe NotOnlyPC, etui na iPhone, słuchawki happy plugs odSalonu Komputerowego Eksperci Apple TiO.pl, bony o wartości 200, 150 i 100 zł do punktu AllPlay, bony o wartości 150, 100 i 50 zł do salonu Cubus, oraz pendrive'y 8GB, plecaki, torby naramienne, i kosze prezentowe. Uwaga! Pula nagród może się powiększyć.


Zapisz