MH

Aktualności

Urodzinowy Dzień Piękna

Urodzinowy Dzień Piękna - 1

Szostak, Młynarczyk, Szado, Bojarska-Ferenc i Barański


gośćmi piątych urodzin Millenium Hall


Otwarcie pierwszej w regionie Kliniki La Perla, liczni goście specjalni i konkursy z nagrodami – tak wyglądać będzie drugi dzień piątych urodzin Millenium Hall.


Otwarcie pierwszej takiej kliniki


Główną atrakcją drugiego dnia urodzin Millenium Hall jest wielkie otwarcie Kliniki La Perla. To pierwsza w regionie placówka tej marki. Wielokrotnie nagradzana, rekomendowana przez gwiazdy z pierwszych stron zaoferuje Klientom szereg usług, w tym zabiegi odmładzające i upiększające, zaś już w dniu otwarcia – bezpłatne konsultacje, pokazy i konkursy, w których do wygrania będą ekskluzywne zaproszenia do Kliniki La Perla.


Spotkania z gwiazdami


W ramach pięciu bloków tematycznych odbędą się spotkania z zaproszonymi gwiazdami, które poprowadzi aktor serialu „M jak Miłość” - Andrzej Młynarczyk. Na początek „Metamorfozy” i rozmowa z Karoliną Szostak - dziennikarką sportową, która w krótkim czasie przeszła gruntowną metamorfozę. Podczas spotkania zdradzi jakie zmiany wprowadziła w swoim żywieniu i trybie życia. W bloku „Stylizacje” pojawi się Jarek Szado, który za sprawą prostych trików potrafi odświeżyć każdą stylizację. Gośćmi będą także dziennikarka i specjalistka fitness rozpoczynająca swoją przygodę z tańcem Mariola Bojarska-Ferenc oraz znany z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Tomasz Barański. Opowiedzą nie tylko o tym, jak ciągle być w formie i nie rezygnować z aktywnego życia. Zdradzą także kulisy z przygotowań do nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Spotkania odbędą się na placu obok Pizza Hut na poziomie 0. Start o godzinie 12:00.


Porady od specjalistów


Beauty Day to także spotkanie ze specjalistami marek Millenium Hall. Na Klientów czekać będą konsultacje i makijaże z drogerią Super-Pharm i Sephora oraz porady od Smile&More, Jatomi Fitness i The Stylist. W programie wielkie metamorfozy i stylizacje, dermokonsultacje, pokazy zabiegów na żywo, a także po raz pierwszy – projektowanie uśmiechu.


 
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Zapisz