MH

Aktualności

Piąte Urodziny Millenium Hall

Piąte Urodziny Millenium Hall - 1

 

Beata i Bajm, YouTuberzy i gwiazdy telewizji gośćmi specjalnymi piątych urodzin Millenium Hall

 

 

Kultowe muzyczne doznania, twarze największych programów telewizyjnych w Polsce oraz gwiazdy internetu. A do tego wielkie rabaty i konkursy z nagrodami – nadchodzą piąte urodziny Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall!

 

 

Urodzinowy piątek 14 października w Millenium Hall - Beata i Bajm!                 

 

 

Kto nie zna hitów takich jak „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Biała armia” czy „Płynie w nas gorąca krew”?  W pierwszy dzień urodzin Millenium Hall na muzycznej scenie klubu LUKR wystąpi Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm. Podczas specjalnego koncertu wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale także materiał z nowej solowej płyty Beaty – „B3”, której premiera przewidziana jest na 16 września br. Gospodarzem wieczoru będzie prezenter telewizyjny znany z programów takich jak „Kocham Cię, Polsko” i „The Voice of Poland” Tomasz Kammel.

 

 

Millenium Hall dla swoich Klientów przygotowało wyjątkową możliwość zdobycia podwójnych, ekskluzywnych zaproszeń na ten wyjątkowy koncert. Aby je otrzymać należy w dniach 5 września do 14 października dokonać zakupów w punktach na terenie Centrum o łącznej kwocie min. 2000 zł. Warto dodać, że liczba biletów jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. Zaproszenia wydawane będą od dnia 7 września, tj. środa.

 

 

Regulamin

 

 

Sobota 15 października, czyli Beauty Day

 

 

Drugi dzień urodzin Millenium Hall to spotkania z gwiazdami telewizji w ramach Beauty Day. Gośćmi specjalnymi będą dziennikarka i prezenterka telewizyjna Karoliną Szostak, stylista gwiazd Jarek Szado, aktor znany z roli w hitowym serialu „M jak Miłość” Andrzej Młynarczyk, wielokrotnie utytułowana instruktorka fitness i dziennikarka Mariola Bojarska-Ferenc oraz tancerz i gwiazda programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Tomasz Barański. W ramach Beauty Day odbędzie się także wielkie otwarcie pierwszej w Rzeszowie kliniki La Perla. Wielokrotnie nagradzana, rekomendowana przez gwiazdy m.in. Annę Muchę i Małgorzatę Sochę zaoferuje Klientom szereg usług, w tym zabiegi odmładzające i upiększające, zaś już w dniu otwarcia – bezpłatne konsultacje, pokazy i konkursy z nagrodami. Tym samym Klinka La Perla wzbogaci i uzupełni ofertę Strefy Beauty, w skład której wchodzą m.in. Smile&More, BeautyNails, WszystkimWbrew, The Stylist, Level X i Centrum Medyczne LUX MED.
Beauty Day to także spotkanie ze specjalistami marek Millenium Hall. Na Klientów czekać będą konsultacje i makijaże z drogerią Super-Pharm i Sephora oraz porady od Smile&More, Jatomi Fitness i The Stylist. W programie wielkie metamorfozy i stylizacje, dermokonsultacje, pokazy zabiegów na żywo, a także po raz pierwszy – projektowanie uśmiechu.

 

 

Wisienka na urodzinowym torcie - Millenium Hall Gaming Day

 

 

Ostatni dzień piątych urodzin to istna gratka dla głodnych wielkich sportowych emocji. Millenium Hall Gaming Day rozpocznie się w niedzielę 16 października już o godz. 11:00. W programie finał turnieju League of Legens 1 vs 1, która w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych oficjalnie została uznana za pełnoprawny sport. Turniej poprowadzi czołowy polski youtuber Tybek oraz komentatorzy znani w społeczności online – Dis i Kubon.

 

 

Dla uczestników przygotowano strefę wolnego grania z aż 10 komputerami oraz strefę turniejową z 12 komputerami, na której rozgrany zostanie turniej League of Legends w konfiguracji „jeden na jeden”. Podczas rozgrywek pojawią się także cosplayerki, które odwzorują postaci z mangi, anime i gier komputerowych - Ayu Arts, Namidanobakaa oraz Libris vel Hikaru.

 

 

Millenium Hall Gaming to seria 4 turniejów kwalifikacyjnych. Turniej rozgrywany jest online, aż do fazy półfinałowej, która rozegrana będzie na żywo, na scenie w Millenium Hall.  Wszyscy zainteresowani udziałem w turnieju mogą się zgłaszać już od 9 września rejestrując się na platformie Fantasy Expo Challenge

Turnieje kwalifikacyjne online odbywać się będą: 
#1 17 września 2016 (start zapisów: 9 września; zapisy zakończone),
#2 24 września 2016 (start zapisów: 16 września; zapisy zakończone)
#3 1 października 2016 (start zapisów: 23 września; ilość miejsc: 128)
#4 8 października 2016 (start zapisów: 30 września; ilość miejsc: 128)
Wszystkie  turnieje eliminacyjne skomentuje na kanale Esport Now znany komentator oraz profesjonalny zawodnik e-sportowy Łukasz "LeoFromKorea" Mirek.

 

 

Dla zwycięzców ufundowane zostały oczywiście nagrody m.in. słuchawki nauszne BeatsStudio 2.0, klawiatury bezprzewodowe NotOnlyPC, etui na iPhone, słuchawki happy plugs odSalonu Komputerowego Eksperci Apple TiO.pl, bony o wartości 200, 150 i 100 zł do punktu AllPlay, bony o wartości 150, 100 i 50 zł do salonu Cubus, oraz pendrive'y 8GB, plecaki, torby naramienne, i kosze prezentowe. Uwaga! Pula nagród może się powiększyć.

 

 

A do tego wielkie promocje i rabaty…

 

 

Urodziny Millenium Hall to w końcu gratka dla tych wszystkich, którzy już teraz planują prawdziwe zakupowe szaleństwo. Na Klientów czekać będą wysokie urodzinowe rabaty przygotowane w ponad 100 salonach znajdujących się na terenie Millenium Hall. Już teraz zdradzamy niektóre promocje jakie Was czekają w ten weekend a od urodzinowego piątku wypatrujcie plakatów akcji rabatowej na witrynach swoich ulubionych marek! Listę promocji znajdziesz tutaj