MH

Aktualności

Londyn 2012 w Millenium Hall

Sportowe emocje powracają na skwer Millenium Hall. Na ekranie LED transmitowane będą na żywo Igrzyska Olimpijskie 2012. Londyn 2012 w Millenium Hall rozpocznie się 27 lipca o godz. 22 transmisją ceremonii inauguracyjnej.

Recital Ernestine Bluteau w Millenium Hall

W czwartek, 19 lipca, Klienci Centrum mogli nie tylko posłuchać występu młodej pianistki, ale także podziwiać inauguracyjną prezentację makiety bitwy pod Racławicami i najnowszą wystawę dzieł sztuki znanych polskich artystów. Wydarzenie poprowadziła Krystyna Mazurówna.

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i…

? no właśnie, co? Tegoroczne wakacje rozpoczęły tropikalne upały i letnią beztroskę czuć już w powietrzu. Zanim jednak wyruszysz na letnie wojaże nie zapomnij o kilku niezbędnych elementach wyposażenia. Zrób listę i zabierz ze sobą wszystko co potrzebne. Media Expert radzi na co warto zwrócić uwagę, by w pełni cieszyć się z urlopu.

Lato z gwiazdami

W każdą sobotę lipca i sierpnia skwer Millenium Hall stanie się miejscem koncertowym, a w nim największy w Polsce ekran LED. Wysoka jakość obrazu zapewni niezapomniane wrażenia. 

Monnari - nowy salon w Millenium Hall

Już 6 lipca w Millenium Hall otwarty zostanie nowy salon Monnari. Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.