MH

Aktualności

Biesiada z radiem WAWA

W programie: Koncert SAYES z "Must Be The Music", koncert THE FRIENDS, koncert "Największe przeboje 50-lecia Festiwalu w Opolu", oraz: pokazy żonglerki, studio kulinarne, konkursy z nagrodami, zabawy, malowanie twarzy, zabawy z klaunem, zjeżdżalnie, dmuchany plac zabaw, euro bungee.

Rozdajemy bilety na LONG TRACK za paragony!

Mamy 2 rodzaje biletów do rozdania: - BILET NA TRYBUNĘ ZACHODNIĄ o wartości 30 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 200 zł - BILET NA TRYBUNĘ WSCHODNIĄ o wartości 50 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 300 zł

Spotkanie autorskie w Księgarni Matras

Zapraszamy na spotkanie autorskie z autorką księżek dla dzieci Lidią Miś. Spitkanie odbędzie się 4 lipca o godz. 11 w księgarni MATRAS w Millenium Hall na 1 piętrze. Podczas spotkania autorka opowie o sobie, swoijej pracy, przedstawi książki swojego dorobku, przeczyta ich fragmenty i odpowie na pyatnia uczestników. Poprzez krótką zabawę ruchową dzieci nauczą się interpretacji tekstu. Pani Lidia chętnie podpisze również książki czy udzieli wpisów do pamiętników.       

Galicyjski Festiwal Win

Przestrzeń placu wypełnią domki winiarskie prezentujące wyroby ponad 30 winiarzy z Polski, Węgier i Gruzji. Co to oznacza? Nieograniczoną degustację win polskich, węgierskich i gruzińskich. Będzie można skosztować polskich regionalnych potraw, podkarpacką wołowinę oraz dorobek kuchni węgierskiej. Przez dwa dni na dużej scenie oprawę artystyczną zapewnią występy zespołów tanecznych i muzycznych a gośćmi specjalnymi festiwalu będą znani z muzycznego programu "Must Be The Music Tylko Muzyka" zespół MEGITZA oraz BUBLICZKI.