MH

Aktualności

Puchar Europy w Kolarstwie Ręcznym

W czerwcu Rzeszów, jako pierwsze miasto w Polsce, będzie gospodarzem Pucharu Europy w Kolarstwie Ręcznym z udziałem czołowych zawodników w tej dyscyplinie. Start i meta znajdą się przy Millenium Hall.

Salon Ekspertów Sephora

O kosmetykach podobno wiadomo już wszystko. Jednak rada eksperta, który spojrzy na nasza skórę i dobierze kosmetyki idealne właśnie dla nas, jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Sephora, wiedząc jak ważna jest rola eksperta w doborze kosmetyków, stworzyła Salony Ekspertów.

Weekend z Furminatorami

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów, kotów i gryzoni 6-7 czerwca, w godzinach 11.00-19.00 do skorzystania z bezpłatnego zabiegu wyczesywania podszerstka profesjonalnym urządzeniem Furminator w sklepie Nika ZOO, na II piętrze Millenium Hall.

Dzień Rodziny w Siemacha Spot

Siemacha Spot w Millenium Hall w Rzeszowie zaprasza wszystkie dzieci ze swoimi rodzicami i rodzeństwem na zajęcia organizowane w ośrodku z okazji  1 czerwca, w godz. 11.00-15.00.

Dzieci Kotom

Nika ZOO wraz z Fundacją Felineus zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i zachęcają do pomocy bezdomnym zwierzętom