MH

Aktualności

Nowy program telewizyjny kręcony w Millenium Hall

5 listopada o godzinie 20.00 w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall będzie można zobaczyć pracę ekipy telewizyjnej od kuchni. Telewizja Internetowa Rzeszów na Żywo, bo o niej mowa będzie tu realizowała swój nowy program zatytułowany „Tym żyje miasto Rzeszów”.

1 Rok Millenium Hall

Dokładnie 15 października mija 12 miesięcy od otwarcia pierwszego regionalnego centrum kulturalno-handlowego na Podkarpaciu - Millenium Hall, które w krótkim czasie stało się wizytówką dynamicznie rozwijającego się regionu. W ciągu roku odwiedziło je przeszło 11 mln Klientów. Dzięki powierzchni 56 612 m kw. GLA,  centrum jest największym obiektem handlowym w regionie.

Festiwal nauki i techniki w Europejskiej Galerii Sztuki

Święto Nauki i Innowacji na Podkarpaciu skierowane jest głównie do uczniów szkół, nauczycieli, mieszkańców oraz kadry inżynieryjno-technicznej przedsiębiorstw. Dla wszystkich zwiedzających zaplanowano szereg atrakcji - wiodącą jest wystawa „Eksperymentuj!” oraz pokazy przygotowane przez Centrum Nauki Kopernik.

Akademia Filmowa Multikino

Akademia Filmowa Multikino już w październiku zaprasza na pierwsze seanse w nowym cyklu dla szkół. Wspaniałe filmy, ciekawi goście i przede wszystkim zero nudy!

Urodzinowy Weekend Millenium Hall - 19, 20, 21 października

  Edyta Herbuś, Magda Gessler, Tomasz Kammel ? to tylko nieliczne z gwiazd, które wezmą udział w Urodzinowym Weekendzie Millenium Hall. Wydarzenie odbędzie się 19, 20 i 21 października. Z okazji roku swojej działalności Centrum przygotowało kulinarne show, prezentacje modowych kolekcji, warsztaty z najlepszymi choreografami, taneczną bitwę szkół i konkursy. Nie zabraknie również rabatów.