MH

Aktualności

Koncert KULT - Pomarańczowa Trasa 2013

KULT w Rzeszowie! Od trzynastu lat, Kult co roku wyrusza w jesienią samodzielną, trasę obejmującą największe sale, kluby i hale w dużych miastach. Pomarańczowa trasa KULTu to już tradycja na polskiej scenie muzycznej. Rzeszów od wielu lat jest już nieodzownym punktem pomarańczowej trasy. Tego roku w Rzeszowie w zupełnie nowym zaskakującym miejscu... Koncert KULT "Magazyn" Millenium Hall Al.Kopisto 1 - poziom 0 20.10.2013r. Zapraszamy od godz.19:00 Koncert godz. 20:00 Supportować będzie zespół SHAMBOO Bilety: Przedsprzedaż: 57 pln...

Dni otwarte atelier Jacka Hazuki

Jacek Hazuka jest cenionym artystą. Na początku lat 80. emigrował do Belgii, a stamtąd - do Paryża. Dziś żyje i pracuje w Lille i Arras, gdzie prowadzi prywatną szkołę malarstwa i rysunku oraz autorską galerię w centrum starego miasta Lille.

Zaadoptuj kotka

W ramach światowego Tygodnia Zwierząt już 5 października w godzinach 12-15 przed sklepem Nika Zoo na poziomie 2 będzie można zaadoptować kotka.

Texas Club w Millenium Hall

Texas Club to jedna z największych sieci sklepów odzieży jeans & casual w województwach podkarpackim i małopolskim słynąca z profesjonalnej obsługi i najnowszych trendów w świecie denim.

Testy Szybkości w Millenium Hall

Coerver Coaching, uznana za najlepszą na świecie metoda treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży, organizuje wielkie testy piłkarskie w Millenium Hall. Testy piłkarskie odbędą się  z wykorzystaniem supernowoczesnej platformy SmartSpeed, która na co dzień jest  wykorzystywana w takich klubach jak Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Manchester United, Bayern Monachium czy Real Madryt.

Międzynarodowa wystawa KONKRET / DYSKURS

W Europejskiej Galerii Sztuki w Millenium Hall  możemy oglądać Międzynarodową wystawę KONKRET / DYSKURS. Wystawa, jest prezentacją dzieł 34 artystów z 7 krajów europejskich: Austrii, Francji, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Węgier i Włoch.