MH

Studio Planowania i Zamówień IKEA

Studio planowania i zamówień IKEA powstało, aby ułatwić mieszkańcom Podkarpacia zapoznanie się z szeroką ofertą mebli modułowych IKEA i zaplanowanie wymarzonego domu.

 

Przebudowane i ponownie otwarte 31 sierpnia 2023 r. ma aż 255 mkw. powierzchni i jest drugim co do wielkości Studiem planowania i zamówień IKEA w Polsce. W rzeszowskim showroomie IKEA znajdziemy największą ekspozycję wycinków wnętrz prezentujących systemy mebli modułowych do kuchni, salonu i sypialni: METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX. Dostępna jest tu też pełna oferta przeglądarki frontów mebli kuchennych z serii METOD, mebli do przechowywania BESTÅ i systemu do zabudowy szaf PAX, a także możliwość obejrzenia blatów, zlewów i baterii kuchennych, wyposażenia szuflad, paneli ściennych i innych akcesoriów.

W Studiu planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall można zaprojektować nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z doświadczonym specjalistą lub umówić usługę planowania w domu. Pracownicy IKEA doradzą najlepsze rozwiązania i pomogą skompletować zamówienie z dostawą do domu lub wybranego punktu odbioru.

 

IKEA posiada w Rzeszowie własne ekipy świadczące usługi montażowe i instalacyjne. Usługi realizowane przez Studio planowania IKEA można sprawdzić tutaj.

 

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 – 19:00

Promocje