MH

Selectshop.pl

Selectshop.pl to polski sklep odzieżowy, wpisujący się w styl street, skate, hip hop. W swojej ofercie posiada ubrania znanych i cenionych w Polsce i na całym świecie marek, takich jak: Vans, Levi’s, Kappa, Champion, Carhartt, Prosto, The North Face, Columbia, Thrasher, Diamante, El Polako, Ellesse, Fila, HUF, Nervous, czy Fila. Asortyment salonu nie zamyka się wyłącznie na odzieży. W Selectshop.pl odnajdą się bowiem doskonale pasjonaci sportów ekstremalnych, ponieważ sklep dystrybuuje deskorolki i deski snowboardowe od firm m.in. Kamuflage, Burton, Volten Skateboards, K2, Nike, Blind i innych.

Selectshop.pl skierowany jest do ludzi młodych, którzy pragną podążać za najnowszymi trendami w świecie mody, cenią sobie swobodę, a ważną częścią ich życia są sporty ekstremalne, zwłaszcza skateboarding. Zresztą świat deskorolki jest bliski firmie od samego początku jej istnienia na rynku.

Selectshop.pl jest czymś więcej niż miejscem, w którym zakupi się deskorolki i akcesoria do nich. Ten multibrandowy sklep sam kreuje lifestyle oparty na jeździe na deskorolce i propagowanie kultury skate w Polsce. Firma włącza się w promowanie wydarzeń skateboardingowych, sama będąc organizatorem takich imprez.

Do zobaczenia w Selectshop.pl!