MH

Pink Sushi

PINK SUSHI to prężnie rozwijająca się sieć restauracji Sushi w Polsce. Nasi Mistrzowie są osobami z bardzo bogatym doświadczeniem popartym szeregiem kursów i szkoleń. Posiadamy także kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji.   

Odwiedzając nasz lokal zwrócisz uwagę na niespotykany styl wystroju, ale także będziesz zaskoczony sposobem serwowania dań. Przygotowane przez naszych Mistrzów Sushi trafia na różnokolorowe talerzyki, które jeżdżą dookoła każdego stolika na specjalnie zaprojektowanym taśmociągu. Dzięki takiej formie podania będziesz mógł wybrać to, co Ci się najbardziej podoba. Nie będziesz musiał czekać kilkudziesięciu minut na przygotowanie zestawu, który nie zawsze okazywał się być odpowiednim wyborem. U nas konsumujesz od razu i nie tracisz czasu na przyjście kelnera, złożenie zamówienia, czy na przyrządzenie wybranego posiłku.    
Przygotowujemy Sushi w bardzo szerokiej gamie smaków oraz kolorów. Znajdziecie u nas nie tylko Sushi klasyczne, ale także takie z pieczonym mięsem lub bez wegetariańskie. Oferujemy też pozycje z owocami, kremami, sosami w szerokiej gamie kolorystycznej specjalnie dla najmłodszych odbiorców. Zależy nam, aby każdy kto do nas wstąpi był w pełni zadowolony. 

Restauracja otwarta poniedziałek - sobota w godzinach 12:00 - 21:00; niedziela 12:00-20:00.