MH

Nike

Salon Nike w Millenium Hall operatora największej sieci salonów Nike w Polsce adrenaline.pl to nowa odsłona sklepu Nike w Rzeszowie.  W salonie Nike znaleźć można najnowsze i najlepsze kolekcje marki, prosto z NikeLab.
Jeżeli poszukujesz asortymentu biegowego – możesz spodziewać się, że w naszym salonie Nike w Rzeszowie znajdziesz zawsze najlepsze buty do biegania a do nich najwyższej jakości wyselekcjonowane akcesoria. Legginsy biegowe męskie i damskie, koszulki do biegania jak i dedykowane zmiennemu klimatowi oryginalne kurtki do biegania, świetnie się sprawujące przy każdej niepogodzie.
Miłośnicy fitnessu, cross-fit’u i innych zajęć sportowych pod dachem znajdą u nas najlepszy asortyment treningowy. Legginsy dedykowane specjalnie do treningu, dresy, koszulki i bluzy wykonane z najlepszych materiałów technicznych Nike. Obuwie treningowe stworzone specjalnie do zajęć sportowym na siłowniach i halach treningowych wykonane tak aby dały maksymalne wsparcie i aby twoje wyniki były jak najlepsze.
Jeżeli poszukujesz czegoś co będzie ci służyć przez cały dzień, nie tylko w trakcie biegania i treningów proponujemy nasz dział Nike Street Wear. Znajdziesz tam modę uliczną wykonaną z najnowszych i technologicznych materiałów Nike.
Miłośnicy basketu i serii Nike Jordan będą zachwyceni bogactwem wyboru. U nas zawsze będą dostępne najnowsze modele jaki i te kolekcjonerskie, poszukiwane przez fanów na całym świecie.
Nie możemy nie wspomnieć o najwyższej jakości obuwiu Nike. Nike Air Max w setkach modeli, od klasycznych 97 do najnowszych 270. Nike Cortez w całej palecie kolorów, Nike Pegasus – uznane przez biegaczy za najlepszy model butów do biegania jak i wiele innych, unikalnych rozwiązań z NikeLab.
Nike to najlepsze produkty do biegania i na trening jak również do użytku codziennego. Wybierając asortyment Nike możesz zawsze liczyć na jakość i komfort na najwyższym poziomie.
Zapraszamy!