MH

Klinika La Perla

Tu rodzi się piękno!

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości. Wizyta u nas oznacza gwarancję skorzystania z osiągnięć najnowocześniejszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Rozwiążemy każdy problem związany z Twoimi potrzebami, zapewniając fachową konsultację, zabieg i finalnie – pełną opiekę nad ciałem. Klinika La Perla oferuje najbogatszą w Polsce ofertę zabiegów – od SPA, kosmetologię Hi- Tech przez Medycynę Estetyczną aż po Chirurgię Plastyczną. Od 15 lat jesteśmy obdarzani zaufaniem najbardziej wymagających Klientów, gwiazd i ludzi sukcesu. Jednocześnie konstruujemy naszą ofertę tak, aby była przystępna dla każdego.

Jedyne takie SPA

Zapraszamy też do Klinik La Perla SPA, które oferują szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych, a także – jako jedyne kliniki SPA w Polsce – zabiegi z zakresu Kosmetyki Hi-Tech oraz Medycyny Estetycznej. Tutaj dbałość o światową jakość idzie w parze z najbardziej luksusową obsługą i wyjątkowym podejściem do klientów.

Najnowocześniejsze technologie 

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi innowacjami. Gwarantujemy, że dostępne u nas urządzenia, technologie i procedury odzwierciedlają najnowszy stan światowej wiedzy, a stosowane u nas preparaty mają najwyższe certyfikaty jakościowe. Wiele zabiegów i technik oferujemy jako jedyni w Polsce.

Profesjonalizm i wiedza 

Kliniki La Perla znane są z profesjonalizmu i wysokiej wiedzy zawodowej swojego personelu. Jest to skutkiem starań zarządu, aby Kliniki La Perla osiągnęły i utrzymywały światowy poziom w swojej dziedzinie. W tym celu stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt i technologie, a przede wszystkim na najlepszych specjalistów i wysokie standardy. Klinika La Perla współpracuje z wieloma wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, rehabilitacji, dietetyki, psychoterapii i anestezjologii.   

Oferta Kliniki to m.in.: 

Liposonix - Nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji: 1 zabieg – 1 godzina – 1 rozmiar mniej. Efektywny i bezpieczny zabieg, który wyszczupla bez ingerencji chirurga miejsca, gdzie miejscowo gromadzi się tkanka tłuszczowa jak: brzuch i talia, uda, bryczesy, pośladki.

Icoon - o urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami. Najbardziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry

HydraFacial  - najnowsza technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokonanie oczyszczenia, głębokiego nawilżenia oraz odmłodzenia skóry.

Alma Rejuve - platforma laserowa najnowszej generacji, oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Odmładza skórę, redukuje przebarwienia i naczynka.

Accent -  wielofunkcyjne urządzenie służące do odchudzania twarzy i ciała, modelowania sylwetki, poprawy wyglądu skóry oraz leczenia nadpotliwości. Jego innowacyjność polega na zastosowaniu technologii, które do tej pory stosowano w medycynie estetycznej oddzielnie: fal ultradźwiękowych, drenażu limfatycznego, lasera diodowego oraz unipolarnej fali radiowej.

Karboksyterapia - klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem i zaburzeniami krążenia. Jest to zabieg polegający na podskórnym podaniu Co2 w wyniku czego poprawie ulega mikokrążenie a tkanki zostają dotlenione i odżywione.

Ultraformer - niewątpliwie tegoroczny HIT w KLP, zabieg służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu! Temu niezwykle skutecznemu, lecz nieinwazyjnemu liftingowi poddać można nie tylko twarz, ale także ciało. Ultraformer w niezwykle efektywny sposób pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch. Dodatkowo ultradźwięki mają również zdolność redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, co przy okazji pozawala wyszczuplić obszary poddawane zabiegowi.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 21:00
Niedziala handlowa 10:00 - 20:00
Niedziela niehandlowa 10:00 - 16:00

 

Promocje