MH

Greenway Stacja Szybkiego Ładowania

Stacja szybkiego ładowania Greenway znajduje się na parkingu podziemnym Millenium Hall, a dokładniej tuż przy wjeździe od strony al. Kopisto zlokalizowanym przy hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów.
To pierwsza i jedyna innowacyjna stacja szybkiego ładowania Greenway w Rzeszowie. Stacja jest częścią sieci ładowania Greenway w Polsce, która będzie liczyć prawie 200 punktów.
Ładowarki Greenway Infrastructure Poland umożliwiają zasilenie energią elektryczną samochodów we wszystkich dostępnych w Europie standardach szybkiego ładowania (CHAdeMO, CCS, AC), dzięki czemu mogą z nich korzystać posiadacze różnych marek samochodów elektrycznych, zarówno Nissanów, jak i Tesli czy BMW. Czas, w jakim ładuje się samochód elektryczny zależy m.in. od poziomu rozładowania baterii. Od 0-80% ładuje sie znacznie szybciej niż od 80% do 100%. Ładowanie pojazdu zajmuje co najmniej 20-30 minut. Czas ten zależy od wielkości baterii, stopnia jej rozładowania oraz typu pojazdu. Przykładowo by naładować BMW i3 do 80% potrzebne jest zaledwie 30 min.
Do końca 2017 roku z ładowarki można korzystać bezpłatnie, wystarczy się zarejestrować poprzez formularz na stronie www.greenwaypolska.pl.