MH

Green House Coffee

Green House Coffee to kawiarnia, która w odróżnieniu od innych, wszystkie swoje ciasta i desery przygotowuje sama z codziennie dostarczanych swieżych produktów.

 

Wyspecjalizowani cukiernicy pieką ciasta na miejscu a bariści dbają o to by zamówione w kawiarni napoje były jedyne w swoim rodzaju. Oprócz klasycznych espresso, latte czy cappucino ofertę wzbogacają kawy smakowe z dodatkiem syropów lub czekolady, desery lodowe oraz specjalnie wyselekcjonowane herbaty, które swoim aromatem (i wielkościa- 0,5l) powalają smakoszy tego napoju.

 

Dla osób, które nie gustują w kawie czy herbacie Green House Coffee przygotowało ofertę kaktajli mrożonych i soków świeżo wyciskanych. Nie zapominamy również o najmłodszych, dla których kawa to owoc zakazany i z myślą o nich wzbogaciliśmy nasze menu o mleka smakowe tak by siedząc w specjalnie przygotowanym dla nich miejscu z tablicą i kolorowymi kredami mogli dawać upust nadmiarowi energii podczas gdy mamy i ojcowie tą energię pozyskują wypijając świeżo mieloną kawę.

Galeria zdjęć Green House Coffee