MH

Fantazja

Fantazja to miejsce odpowiadające na potrzeby dzieci i rodziców. Doświadczony personel zadba o radosną i bezpieczną zabawę dziecka, podczas, gdy rodzic spokojnie zrobi zakupy. 

Sala zabaw zaaranżowana jest w konwencji tajemniczego ogrodu, z dużą konstrukcją zabawową wyposażoną m.in. w trampolinę i armatki pneumatyczne, przejścia, tunele, mosteczki, podejścia, zjeżdżalnię. Obok znajduje się basen z piłeczkami, strefa klocków XXL i duża tablica kredowa na ścianie. Na sali jest również przestrzeń symulatorów gier oraz strefa multimedialna z Xbox'em. Dla mniejszych dzieci przygotowane są bezpieczne konstrukcje ze zjeżdżalniami, domki i strefa AGD z wyposażeniem kuchennym, jeździki i bujaki, biblioteczka z książeczkami i czasopismami dla dzieci oraz strefa plastyczna ze stolikami dziecięcymi. Dla najmłodszych specjalnie wydzielony jest kącik malucha z zabawkami interaktywnymi, maskotkami, poduchami, domkami dla lalek, drewnianą kolejką, klockami i grami. Całe wyposażenie spełnia najwyższe standardy, posiada wszelkie konieczne atesty i codziennie jest poddawane kontroli. 

Fantazja posiada także udekorowaną salkę urodzinową, doskonałą na organizację przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Dodatkową rozrywką są zabawy okolicznościowe prowadzone przez animatorów: Dzień Dziecka, mikołajki, dziecięcy sylwester, Halloween, wieczór andrzejkowy, powitanie wiosny i wiele innych. 

Świetnie bawią się tu również grupy zorganizowane, szkolne i przedszkolne (liczące max 30 dzieci). Lokalizacja sali zabaw gwarantuje możliwość odwiedzenia kina oraz restauracji na jednym piętrze galerii. To z pewnością ułatwia transport i logistykę, przy możliwości skorzystania z wielu atrakcji naraz. 

Z myślą o rodzicach dokonujących zakupów w Millenium Hall, dzieci, które ukończyły 4 rok życia można pozostawić na czas zakupów na samodzielną zabawę. Fantazja w Millenium Hall zaprasza wszystkie dzieci do 10 roku życia. Na sali prowadzony jest stały monitoring. Pomocne jest też wydzielone osobne pomieszczenie, gdzie rodzice mają możliwość przewinąć i nakarmić swoje maluszki. 

Rodzice mogą wypocząć w kawiarni przy kawie i skorzystać z aktualnej prasy dla kobiet i mężczyzn lub aktywnie bawić się z pociechą na placu zabaw. W kawiarni można zakupić napoje i przekąski dla dzieci.