MH

BUTYJANA

Butyjana to marka, której w Rzeszowie nie trzeba nikomu przedstawiać – mieszkańcom stolicy Podkarpacia znana jest od 2002 roku i od tego momentu słynie z dostarczania klientom sportowych butów renomowanych marek.

W ofercie Butyjana znajdziecie produkty Nike, Adidas, Reebok, ASICS, Puma, Lacoste, New Balance, Converse, Dr. Martens, Timberland, Skechers, Caterpillar, UGG, Columbia, Crocs, Birkenstock, Merrell, Fila, Brooks, Levi's, Salomon, Under Armour czy Gym Hero. Asortyment obejmuje zarówno buty sportowe, treningowe, specjalne modele do biegania, gry w kosza czy siatkówkę oraz cieszące się ogromną popularnością sneakersy i trampki. W sklepie znajdziecie także sportową odzież i akcesoria niezbędne do pielęgnacji butów.


W salonie w Millenium Hall będzie dostępna strefa profesjonalnego doboru obuwia biegowego, dająca możliwość przetestowania butów na bieżni. W wyborze pomoże doświadczony w tym sporcie pracownik. Klienci będą mogli także skorzystać z nowoczesnego sprzętu do pomiaru stopy, dzięki któremu będzie można dobrać idealne buty biegowe.


Marce Butyjana przyświeca najważniejszy cel, czyli zrozumienie klienta i sprostanie jego oczekiwaniom, dlatego na stronie butyjana.pl znajdziecie bloga z poradami i ciekawostkami z branży obuwniczej. Z kolei autorskie zdjęcia oferowanych modeli są dla internautów cennym źródłem inspiracji i wiedzy na temat tego, co w modowym świecie piszczy.