MH

Aktualności

Zwycięzcy w konkursie "Lubię być kobietą, bo..."

Zwycięzcy w konkursie "Lubię być kobietą, bo..."  - 1

Serdecznie gratulujemy Paniom, które zwyciężyły w konkursie "Lubię być kobietą, bo...".
 
Zakupy o wartości 500 zł wygrały:

1.Elżbieta Jodłowska "Lubię być kobietą, bo jestem delikatna jak kwiat, nieważne ile mam lat. Jestem kucharką wspaniałą, organizatorką przyjęć wspaniałą. Opiekunką naszych dzieci, sprzątaczką naszych śmieci. Jestem kobietą spełnioną."
2.Jolanta Kornak "Lubię być kobietą, bo mogę co dnia mieć inny humor, bo mogę narzekać i plotkować z koleżankami, objadać się lodoamii nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, znając kilkadziesiąt kolorów mogę mieć problem z wybraniem właściwego."
3.Krystyna Kornak "Lubię być kobietą, bo to prawdziwe wyróżnienie umiejętności i docenienie, potrafię czarować słowami i zachwycać różnymi daniami, mieć różne opinie na ten sam temat, oraz mały dylemat."
4.Anna Grygiel "Lubię być kobietą, bo być kobietą to znaczy naprawdę żyć!"
5.Anna Kosiarz "Lubię być kobietą, bo będąc kobietą mogłam zostać mamą. Dzięki temu jestem szczęśliwa i czuję się kochana."
6.Joanna Czachor "Lubię być kobietą, bo mogę spełniać zakupowe zachcianki i od mężczyzn dostawać fajne niespodzianki."
7.Irena Michnal "Lubię być kobietą, bo mogę mężczyzn czarować, bo z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy o księciu z bajki sobie pomarzyć, słuchać ptaków, kwiaty zrywać, a nocą liczyć gwiazdy na niebie."
8.Magdalena Łyszczarz "Lubię być kobietą, bo gdy czegoś potrzebuję, zawsze to otrzymuję, nie narzekam, nie proszę. Swoją kobiecość wykorzystuję, bo świetnie się z nią czuję."
9.Agnieszka Biernacka "Lubię być kobietą, bo lubię i odróżniam zapachy tulipanów i róż, bo potrafię wypełnić szafę ubraniami w szerz i wzdłóż, bo mogę czasem poleniuchować i na punkcie kolorów zwariować."
10.Elżbieta Stróż "Lubię być kobietą, bo dostrzegam dzięki temu wszystkie barwy świata!!!"
Zabiegi pielęgnacyjne włosów w salonie The Stylist:
11.Janina Wilk "Lubię być kobietą, bo dostaję od mężczyzn to co najlepsze."
12.Marzena Skibińska "Lubię być kobietą, bo o czołgach wiedzieć nie muszę nic a mężczyźni o mnie i tak będą śnić. Bez powodu mogę zmieniać humory, a winą i tak zrzucę na hormony. A jeśli dzień przypadkiem źle mi leci przed drzwiami z czekoladą czekają faceci."
13.Maria Wrześniak "Lubię być kobietą, bo kobieta to szyja, która kręci głową faceta "
14.Marta Duduś "Lubię być kobietą, bo zawsze mogę zmieniać zdanie i kobieta zawsze ma rację poza tym jesteśmy 8 cudem świata i mężczyźni mają z nami bardzo ciężko "
15.Kazimiera Koziarz "Lubię być kobietą, bo jestem cudem boskim, szczególnie kiedy mam diabła za skórą."
Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące odpowiedzi:
16.Sylwia Kustra "Lubię być kobietą, bo posiadam intuicje i wrodzone wdzięki kobiece, które nigdy mnie nie zawodzą " nagroda to zabieg koloryzacji i strzyżenie w salonie fryzjerskim The Stylist
17.Klaudia Kowalska "Lubię być kobietą, bo nawet nie umiem sobie wyobrazić, że mogłabym być mężczyzną. Lubię moją cielesność, która jest jak figurka z masy solnej: niezbyt doskonała, ale ogólnie fajna. Lubię moją emocjonalność, bo bardziej mnie zaskakuje niż film akcji. Lubię moją harmonię, która na pierwszy rzut oka wygląda na bałagan.. i uwielbiam ten dreszczyk, kiedy On patrzy i ten zgrzycik, kiedy on patrzy... na inną." nagroda to metamorfoza fryzjerska w salonie Level X
18.Agnieszka Matuszewska "Lubię być kobietą, bo lubię, bo mam piękny świat emocji - czuje więcej. Bo mam tą tajemniczą kobiecą siłę - charakter i wytrwałość. Lubię być kobietą - bo tak ! " nagroda to metamorfoza fryzjerska w salonie Level X
19.Ewelina Kapusta "Lubię być kobietą, bo nie muszę martwić się tym, że mój biceps jest o 3 cm za mały." nagroda to metamorfoza fryzjerska w salonie Level X