MH

Aktualności

Otwarcie Sport Bar-B-Q już w sobotę!

Otwarcie Sport Bar-B-Q już w sobotę! - 1

Już w sobotę w Millenium Hall otwarcie nowego lokalu. Sport's Bar-B-Q to ambitna kuchnia amerykańska w klimatycznych wnętrzach.

Wnętrze Sport’s Bar-B-Q (Millenium Hall, I p.) to fuzja stylów, w których jednoznacznie stawia się na naturalność i prostotę. Znaki charakterystyczne tego miejsca to sportowe insygnia zwycięstw. Na dużym telebimie oraz 6 telewizorach można na bieżąco śledzić najważniejsze rozgrywki sportowe. Dzięki temu organizowane tu będą imprezy sportowe, podczas których będzie można oglądnąć ważny mecz czy inne rozgrywki.


Kuchnia Sport’s Bar-B-Q to przede wszystkim zdrowa i ekologiczna kuchnia oparta na najlepszych wzorcach BBQ. Wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio na zamówienie klienta z najwyżej jakości składników skomponowanych pod czujnym okiem szefa kuchni Mariusza Nazimka. Dzięki przeszklonej ścianie na bieżąco można podglądać przygotowywane dania.


Menu rozpoczyna się od przystawek z których można wybrać tapenadę (pasta z oliwek z pieczywem foccacia), krążki cebulowe z sosami do wyboru oraz  skrzydełka BBQ lub na ostro.


W głównych daniach rolę pierwszoplanową gra świeże mięso. I to najlepsze, od podkarpackich hodowców, najwyższej jakości. Można wybierać spośród takich wspaniałości jak: żeberka o niepowtarzalnym smaku, karkówka, wyborne steki T-Bone, Angus, Sport’s wysmażane według życzenia klienta i burgery własnej receptury które niczym nie przypominają tych z fast food’ów.


Także sałatki są tu wyjątkowe, pełne świeżych organicznych składników. Ich unikalny smak dopełniają np: podwędzany kurczak (Cezar), pieczony burak z migdałami (sałatka z rukolą). Nie brakuje też słynnej sałatki Coleslaw, która jest nieodzownym uzupełnieniem każdego burgera.


Słodka energia
Na zakończenie kulinarnej uczty nie sposób się oprzeć deserom. I tu kolejny akcent amerykańskiej kuchni, choć wydaje się swojsko brzmiący - sernik pomarańczowy na kruchym cieście polany konfiturą z czereśni (Orange cheesecake with cherries) oraz bezbłędne, wypiekane na miejscu ciasto czekoladowe (Brownie) z lodami waniliowymi.


Szlachetne trunki
Przestrzeń lokalu otoczona jest wieloma szafami, w których każda napełniona jest winami z najznamienitszych regionów i krajów. Specjalnością Sport’s Bar-B-Q są tzw. house wine: wina białe, czerwone i deserowe nalewane bezpośrednio z dębowej beczki.