MH

Aktualności

Zaplanuj swój dom z IKEA w Millenium Hall

Zaplanuj swój dom z IKEA w Millenium Hall - 1

Zaplanuj swój dom z IKEA w Millenium Hall.

Mamy świetne wieści! Studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie otwarło swoje drzwi ponownie! Zapraszamy do całkowicie odmienionych wnętrz Studia planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall.

Nowe Studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie to aż 255 mkw odnowionej i powiększonej przestrzeni pełnej inspirujących rozwiązań do kuchni, dużego pokoju i sypialni. Na odwiedzających czekają przykładowe aranżacje dopasowane do lokalnego rynku oraz pełna oferta przeglądarki frontów mebli kuchennych z serii METOD, mebli do przechowywania BESTÅ i systemu do zabudowy szaf PAX. Dodatkowo oferujemy możliwość obejrzenia blatów, zlewów i baterii kuchennych, wyposażenia szuflad, paneli ściennych i innych akcesoriów.

Zwiększyliśmy ilość prezentowanych wnętrz systemu METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX, teraz mamy ich ponad 20. Doświadczeni specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, pomogą zaplanować wymarzone wnętrze lub jeżeli wolisz, pomogą umówić usługę projektowania w Twoim domu.