MH

Aktualności

Wrześniowe filmy w Multikinie

Wrześniowe filmy w Multikinie - 1

Wrześniowe filmy w Multikinie

 

Wrzesień, to doskonały moment, żeby nadrobić kinowe hity tegorocznych wakacji – „Barbie” i „Oppenheimera” oraz zobaczyć nowe premiery, między innymi: „Zakonnicę II”, komedię „Teściowie 2”, thriller „Ukryta sieć” czy „After 5. Na zawsze”.

1 września do kin wejdzie między innymi „Ukryta sieć” - adaptacja bestsellerowego thrillera Jakuba Szamałka. W filmie główna bohaterka Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw.

Druga polska premiera, to „Raport Pileckiego” - historia wielkiego bohatera drugiej wojny światowej - rotmistrza Witolda Pileckiego, który po zakończeniu działań zbrojnych próbował przeciwstawiać się narzuconej Polsce sowieckiej dominacji.

W pierwszy weekend września będzie można zobaczyć „Bez litości 3. Ostatni rozdział”. Dwukrotny zdobywca Oscara® Denzel Washington po raz kolejny wcieli się w postać Roberta McCalla - byłego żołnierza sił specjalnych, który pomimo, że chciał wieść spokojne życie nie potrafi innym odmówić pomocy.

8 września największe zło uniwersum Obecności powraca w horrorze „Zakonnica II” - kontynuacji „Zakonnicy”. Rok 1956, Francja. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Natomiast od 15 września widzowie będą mogli oglądać na wielkim kinowym ekranie komedię „Teściowie 2”. Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Również 15 września zaplanowana jest premiera „After 5. Na zawsze” - finał najgorętszego cyklu filmowego ostatnich lat. Ponadczasowy romans Tessy i Hardina, pełen wielkich uniesień, najtrudniejszych pytań i dramatycznych wyborów. Widzowie zobaczą czy płomień namiętności wciąż się tli i czy ta miłość ma przyszłość?

22 września do kin wejdą „Niezniszczalni 4. Stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową.

W ostatni weekend września do kin sieci Multikino wejdzie „Doppelganger. Sobowtór”, który jest filmem inspirowanym prawdziwymi historiami polskich agentów specjalnych PRL, którzy kradli cudzą tożsamość, budując na tym fałszywe relacje i swoją karierę szpiegowską. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć komedię „Moje wielkie greckie wesele 3” - dalsze losy rodziny Portokalosów i Millerów. Dla kinomanów o mocnych nerwach będzie czekał horror „Piła X”. Kolejna odsłona kultowego horroru nawiązująca bezpośrednio do najbardziej udanych i krwawych pierwszych trzech części serii.

Kino dla najmłodszych

15 września premierę ma film familijny „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”. W filmie dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę.

22 września do kin wejdzie animacja „Kosmici w mojej szkole”. W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek.

 

OFFowe czwartki ze storytel

7 września widzowie będą mogli zobaczyć „Cichą dziewczynę", 14 września „Rodeo", 21 września „Głowa do wycierania", a 28 września „Saint Omer”.

 

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl