MH

Aktualności

Testy Szybkości w Millenium Hall

Testy Szybkości w Millenium Hall - 1


 
Coerver Coaching, uznana za najlepszą na świecie metoda treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży, organizuje wielkie testy piłkarskie w Millenium Hall. Testy piłkarskie odbędą się  z wykorzystaniem supernowoczesnej platformy SmartSpeed, która na co dzień jest  wykorzystywana w takich klubach jak Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Manchester United, Bayern Monachium czy Real Madryt.

– Cieszymy się, że dzięki współpracy z Millenium Hall będziemy mogli zaprezentować system do identyfikacji talentu szerszemu gronu. To supernowoczesny sprzęt, który bada w zasadzie wszystkie aspekty potrzebne do współczesnego sportu, począwszy od kwestii motorycznych po wszelkie elementy techniczne – mówi Mariusz Paszkowski, koordynator projektu Coerver® Coaching Polska, trener, który wprowadzał metodę Coerver Coaching do Polski.

Działamy w Polsce od 2011 roku i nasz projekt cały czas się dynamicznie rozwija. Głównie zajmujemy się dziećmi, ale nie zapominamy również o edukacji trenerów. W naszych szkoleniach brali udział trenerzy Piasta Gliwice, Wisły Kraków czy Polonii Warszawa.

Piłkarski testy odbędą się 21 - 22 sierpnia 2013 r. w Millenium Hall od godziny 12.00 do 17.00. W testach wziąć mogą udział wszyscy chętni. W trakcie testów zostaną przeprowadzone 3 konkurencje, pierwsza badająca szybkość na typowo piłkarskim odcinku, druga badająca wytrzymałość, widzenie peryferyczne i czas reakcji, natomiast trzecia próba będzie połączeniem wszystkich wcześniejszych elementów z techniką piłkarską.

-  Testy są tak skonstruowane, że mogą w nich wziąć udział osoby w każdym wieku. Dodatkowo podczas imprezy wybierzemy najlepszych zawodników w trzech kategorii wiekowych, którzy zostaną objęci bezpłatnym miesięcznym szkoleniem w jednej z naszych Akademii.- dodaje Paszkowski, który odpowiada za pion szkolenia w całym kraju.

Udział w testach jest bezpłatny.  Wszelkie informacje pod adresem  rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie 797 001 305