MH

Aktualności

Start i meta półmaratonu rzeszowskiego w Millenium Hall

Start i meta półmaratonu rzeszowskiego w Millenium Hall - 1

Już 6 kwietnia o godz. 12.30 ze skweru na terenie Millenium Hall wystartuje Półmaraton Rzeszowski!


Ze względu na ogromne zainteresowanie tegoroczną, VII edycją Półmaratonu , organizatorzy postanowili  zwiększyć dotychczasowy limit uczestników do 900 osób. Na starcie staną zarówno amatorzy jak i profesjonaliści nie tylko z Polski, ale również z Mołdawii, Ukrainy, Kenii oraz USA.


Trasa Półmaratonu przebiegać będzie ulicami centrum Rzeszowa. Na pokonanie dystansu 21.097 m. i dotarcie do mety, która znajduje się również w Millenium Hall, uczestnicy mają wyznaczony limit 180 minut.


Na mecie każdy uczestnik otrzyma medal okolicznościowy. Organizatorzy przewidzieli również nagrody za miejsca I - VI w kategorii OPEN, a także za 3 pierwsze miejsca w każdej z pięciu kategorii wiekowych oraz w kategoriach:  Najlepszy Biegacz Rzeszowianin i Rzeszowianka i najlepszy Biegacz Student i Studentka. Ponadto na uczestników biegu głównego czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów (buty biegowe, vouchery na zakupy w Millenium Hall, karnety do klubu fitness).


Bieg główny poprzedzać będą zawody młodzieżowe dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, których zwycięzcy we wszystkich kategoriach wiekowych otrzymają upominki i dyplomy.


Na uczestników biegu oraz wszystkich chętnych zgromadzonych na dziedzińcu Millenium Hall czekają również liczne atrakcje, m.in. porady trenerów.