MH

Aktualności

Rozdajemy 500 wejściówek na otwarcie sezonu żużlowego.

Rozdajemy 500 wejściówek na otwarcie sezonu żużlowego.  - 1

       Dzień 5 kwietnia to święto miłośników żużla w Millenium Hall! Do rozdania mamy 500 wejściówek na dwa ważne spotkania, otwierające sezon – trening punktowany PGE Marma Rzeszów i Unii Tarnów, który odbędzie się 6 kwietnia oraz trening punktowany PGE Marma Rzeszów i CKM Włókniarz Częstochowa, datowany na 11 kwietnia. W celu zdobycia wejściówek na oba spotkania, wystarczy 5 kwietnia w godzinach 10-18 zrobić zakupy w jednym ze sklepów lub punktów gastronomicznych za min. 30 zł, podać hasło „Żużel” i odebrać wejściówkę. Zabawa opiera się na zasadzie pierwszeństwa, ilość wejściówek w każdym sklepie i punkcie jest ograniczona.

To nie wszystkie atrakcje tego dnia!  O godzinie 19.30 zapraszamy wszystkich sympatyków żużla na spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów.


Spotkanie, połączone z prezentacją drużyn odbędzie się w Sport’s Bar-B-Q, na 1 piętrze Millenium Hall. Zawodnicy przybędą do Sports Bar-B-Q prosto ze sparingu z Tarnowa. Odpowiedzą na wszystkie pytania kibiców, wymienią się wrażeniami ze sparingu, nie zabraknie także czasu na autografy.