MH

Aktualności

Rodzinne Dni Dziecka w Millenium Hall

Rodzinne Dni Dziecka w Millenium Hall - 1

Zwykły Dzień dziecka? Nie tym razem. Szykują się najdłuższe w historii obchody Dni Dziecka. Od 27 maja do 4 czerwca na odwiedzających Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall czekać będzie długa lista atrakcji dla każdego, a wśród nich Planeta Energii, laserowy paintball!Relaks pod chmurką i szereg atrakcji dla dzieci!


Przez wszystkie dni Skwer Millenium Hall z multimedialną fontanną to raj dla spragnionych relaksu. Najmłodsi korzystać mogą z dmuchańców, przejechać się słynną już ciuchcią, a nawet elektrycznymi samochodzikami. W ogródkach letnich skorzystać można z oferty restauracyjnej  i kawiarnianej, a maluchy okazjonalnie rozsmakować się będą mogły także w owocowej wacie cukrowej i popcornie. W weekend najmłodsi podczas warsztatów szlifować będą swoje zdolności kulinarne. W tych dniach powstanie także strefa dziecięca z zabawami i konkursami pod czujnym okiem animatorek z Centra Zabaw Fantazja. Podczas Dni Dziecka Millenium Hall zadba o odczucia smakowe całych rodzin organizując pokazy pieczenia chleba.

Barbie Tajne Agentki (28 - 29 maja)

Wszystkich fanów Barbie w dniach 28, 29 maja zapraszamy do wyjątkowej strefy Tajnej Agentki w Toys"R"Us, gdzie na dzieci będą czekały zabawy i zagadki do rozwiązania. Każda dziewczynka będzie mogła poczuć się jak Tajna Agentka i zrobić sobie zdjęcie przy specjalnym monidle!
Nie zabraknie także konkursu! Do wygrania będą atrakcyjne nagrody w postaci lalek Barbie oraz biletów do Energylandii! Każdy, kto kupi lalkę z linii Barbie Tajna Agentka lub płytę DVD może odebrać od hostessy kupon uprawniający do wzięcia udziału w konkursie. 
Nikt nie odejdzie z pustymi rękoma bowiem każdy uczestnik konkursu otrzyma lizaka i gadżet od chupa-chups!
Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas drugiego dnia eventu, czyli w niedzielę, 29 maja.
Ale to nie wszystko, z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi będą mogli się pobawić ciastoliną PlayDoh, zabawkami, np. Playmobil, Trefl, lalkami Barbie, postrzelać wyrzutniami Nerf oraz osobiście spotkać żyrafę Geoffrey. Nie zabraknie również niespodzianek dla fanów „Lego Star Wars”.


Laserowy paintball (1 czerwca)


Główną atrakcją 1 czerwca będzie emocjonująca plenerowa gra - laserowy paintball. Zabawa polega na sportowej rywalizacji i jest świetną nauką współpracy w zespole. Do sportowych zmagań przystąpić można indywidualnie jak i kilkuosobową grupą. Uczestnikom potrzebny jest tylko sportowy strój, wygodne obuwie i… dobry humor!


Planeta Energii (3 – 4 czerwca)


To nie koniec atrakcji w ramach Dni Dziecka. Pod tajemniczym hasłem Planeta Energii już 3 i 4 czerwca w Millenium Hall odbędą się pokazy przygotowane przez Grupę Energa. W ich ramach zobaczymy m.in. makiety elektrowni, stosika z kulą plazmową i szereg energetycznych doświadczeń. Dowiemy się m.in. ile prądu zużywają wybrane urządzenia gospodarstwa domowego, gdzie należy schronić się podczas burzy, co zrobić w przypadku porażenia prądem. Za sprawą interaktywnych eksponatów przygotowanych przez specjalistów z Grupy Energa wszystkiego można spróbować samodzielnie: dotknąć i przetestować. Wstęp oczywiście bezpłatny.


Godziny zwiedzania: 


Piątek: od 9:00 do 20:00


Sobota: od 10:00 do 20:00Nie zabraknie… rabatów na modę dziecięcą! (28 - 29 maja)


W ostatni weekend maja, w ramach akcji rabatowej specjalnymi zniżkami objęte zostaną artykuły dziecięce – zabawki, odzież i obuwie. To doskonały moment na zakup idealnego prezentu dla swojej pociechy z okazji najważniejszego dla każdego dziecka święta w roku. 
Zobacz TUTAJ jakie promocje specjalne dl Ciebie przygotowaliśmy.