MH

Aktualności

Harley On Tour 2016

Harley On Tour 2016 - 1
Zostaw codzienność daleko w tyle… z Harley Davidson. 

Nieważne czy masz już motocykl Harley czy właśnie szukasz nowego. Może po prostu jazda Harley-Davidson jest Twoim marzeniem? 21 i 22 maja masz okazję je spełnić. W ramach wielkiego tournee po 14 krajach, do Millenium Hall nadjeżdża… Harley On Tour 2016. W tych dniach na Skwerze Millenium Hall pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy na jednym z dwudziestu trzech najnowszych modeli Harley-Davidson z rocznika 2016. Poza bezpłatnymi jazdami testowymi na Skwerze czeka wszystkich świetna zabawa dla całej rodziny oraz wyborne grillowe jadło.


Możesz być sezonowym lub nowym kierowcą, a nawet zupełnym nowicjuszem - każdy może przyjść i cieszyć się radością, jaką daje Harley-Davidson®. Harley on Tour jest u nas tylko 2 dni a ilość miejsc przeznaczonych na jazdy testowe ograniczona - nie przegap okazji i zarezerwuj swoją jazdę wcześniej. 
Więcej informacji oraz zapisy na jazdy: Maciej Bucholski, tel. 607 407 900
Dla 5 największych fanów Harley-Davidson wyjątkowa okazja. VIP-owski przejazd Harleyem trasy o długości ok. 100-150 km w dniu 20 maja w kolumnie Harleya. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy na terenie Millenium Hall w dniach od 14 maja do 19 maja 2016 r. za min. 700 zł i okazać paragony w Punkcie INFO. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji w Regulaminie.


 


Wydarzenie poprzedzi dzień wcześniej impreza w klubie LUKR: pierwsze w Rzeszowie spotkanie Harley Owners Group (20 maja, 21:30). Wśród atrakcji m.in. najlepsza muzyka i występy na żywo w klimacie blues&rock. Dla uczestników przygotowane zostały wyjątkowe rabaty w Restauracji Sport’s Bar-B-Q, we wszystkich barach klubu LUKR oraz specjalne promocje przygotowane przez Jack Daniel’s, Finlandia i Champagne Mumm.


Co jeszcze powinieneś wiedzieć o jazdach testowych podczas Harley On Tour 2016?
Wymagane dokumenty: 
należy przedstawić dowód osobisty i prawo jazdy kat. A
Obowiązkowa odzież do jazdy: aby przystąpić do jazdy testowej motocyklem, uczestnik MUSI mieć kask z homologacją UE, kurtkę do jazdy z długim rękawem, długie spodnie i pełne buty.
Co zrobić, jeśli nie posiadam własnej odzieży do jazdy?
Na miejscu skorzystać będzie można bezpłatnie z kasków, kurtek i rękawic (ilość organiczona).
Zalecane wyposażenie: Zaleca się również noszenie rękawic i okularów ochronnych.
Pasażerowie: pasażer musi mieć ukończone 16 lat i być w stanie dosięgnąć stopami podnóżków pasażera. Przejazd wyłącznie w towarzystwie osoby posiadającej prawo jazdy kat. A. Zasady wyposażenia są obowiązkowe również dla pasażera.
Instrukcje dotyczące jazdy: należy jechać wyznaczoną trasą i stosować się do wszystkich poleceń prowadzących i personelu obsługującego imprezę.