MH

Aktualności

Oficjalna Prezentacja Żużlowców PGE Marma

Oficjalna Prezentacja Żużlowców PGE Marma  - 1

 

Speedway Stal Rzeszów S.A. informuje, że w piątek, 1 lutego 2013 roku w Millenium Hall, na parterze obok restauracji Pizza Hut, odbędzie się prezentacja drużyny PGE Marma Rzeszów na sezon 2013.


Imprezę, która rozpocznie się o godz. 18.00, poprowadzi znany dziennikarz Polsatu Sport oraz ekspert żużlowy, Tomasz Lorek. Wstęp na prezentację wolny. W godz. 16.00 - 17.30 będzie miał miejsce Wielki Turniej Zakupowy z udziałem zawodników PGE Marmy Rzeszów, którzy w dziewięciu sklepach znajdujących się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall będą promować wybrane produkty. Te sklepy to: Adidas, HiMountain, Intersport, New Balance&North Face, Nike, Puma, Select Shop, Street Style, Walker.

Trzech kibiców, którzy w wymienionych sklepach, w tym czasie dokonają zakupów za największą kwotę, otrzyma nagrody. Pierwszą nagrodą jest karnet na mecze PGE Marmy w sezonie 2013, drugą – koszulka i czapeczka PGE Marmy, a trzecią – bilet na mecz z Polonią Bydgoszcz, który odbędzie się 1 kwietnia.
Regulamin konkursu (kliknij)


Tego samego dnia wieczorem zapraszamy do Sali Millenium, mieszczącej się na II piętrze Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów, gdzie o godz. 21.00 rozpoczną się „Żużlowe Ostatki”, podczas których kibice będą mogli się bawić przy muzyce DJ-a i w towarzystwie żużlowców. Wstęp na „Żużlowe Ostatki” będą mieli pełnoletni posiadacze karnetów na mecze PGE Marmy w sezonie 2013, którzy – po okazaniu karnetu – będą mogli otrzymać zaproszenie na imprezę w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall od 28 stycznia 2013 roku.