MH

Aktualności

Konopna Farmacja w Millenium Hall

Konopna Farmacja w Millenium Hall - 1

25 kwietnia zapraszamy na otwarcie pierwszego na Podkarpaciu sklepu Konopna Farmacja.


Konopna Farmacja oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sprawdzonych produktów z profesjonalnie przygotowanych odmian konopi z wykorzystaniem najnowszej technologii, lecz przy pomocy tradycyjnych technik. Oferujemy produkty dermokosmetyczne oraz BIO produkty spożywcze z konopi gatunku botanicznego Cannabis sativa. Niezwykłą cechą naszych produktów jest połączenie BIO oleju z konopi z ekstraktem z całej rośliny konopi, które razem posiadają nadzwyczaj szerokie spektrum działania na ludzki organizm. Zalecane są dla osób z wieloma zaburzeniami zdrowotnymi, w tym z dolegliwościami związanymi ze zmianą kondycji skóry


Wszystkie produkty wytwarzane są BEZ zawartości substancji psychoaktywnych (THC). Wyroby produkowane są w ściśle określonych warunkach farmaceutycznych zgodnie z normą ISO 13485. Wszystkie nasze produkty są całkowicie bezpieczne i odpowiednie dla kobiet w ciąży i dzieci.


Żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach oraz nie ma w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego, są więc odpowiednie dla wegan i wegetarian.


Konopna Farmacja wchodzi na Polski rynek jako pionier produktów na bazie konopi i chce pokazać ludziom, iż jest to roślina która w swej podstawie pomaga w leczeniu wielu chorób, ze względu na największą ilość właściwości leczniczych na świecie.