MH

Aktualności

3 dni atrakcji z okazji Dnia Dziecka

3 dni atrakcji z okazji Dnia Dziecka - 1

Dzień Dziecka w Millenium Hall
 
Świat klocków Lego, laserowy paintball i wiele innych niespodzianek oraz… akcja rabatowa na asortyment i modę dziecięcą! To wszystko przez 3 dni pełne atrakcji, które czekają wszystkie dzieci w Millenium Hall z okazji Dnia Dziecka.
 
Świat Klocków Lego 
30 i 31 maja na wszystkie dzieci i młodzież czeka niezwykły świat klocków Lego. Wśród atrakcji konkursy z nagrodami, budowanie makiet, zabawy klockami, podświetlana wystawa, plac zabaw Lego Duplo dla najmłodszych, stoiska robotyczne i inne niespodzianki prosto z krainy klocków Lego. Dodatkowo popcorn, wata cukrowa, dmuchany plac zabaw, warsztaty projektowania klocków, malowanie twarzy, zabawy z animatorkami oraz wiele innych atrakcji.
 
Zapraszamy również do ksiegarni Matras, gdzie przeprowadzane będą animacje dla dzieci. W planach czytanie bajek z dziećmi, kalambury, odgadywanie tytułów ulubionych bajeczek, czy postaci z bajek i inne atrakcje!

 
Laserowy Paintball - turniej drużyn
1 czerwca odbędzie się turniej druzyn w Laserowym Paintballu. Na Skwerze Millenium Hall do wspólnej zabawy zapraszamy do udziału 7-osobowe druzyny dzieci i młodziezy. 
Nie czekaj i zgłoś udział drużyny w turnieju. Liczba drużyn mogących wziąć udział w turnieju jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem milleniumhall@milleniumhall.pl
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o turnieju:Laserowy Paintball - Turniej Drużyn oraz pobrania i wysłania do nas Formularza zgłoszeniowego dla drużyn
 
Akcja Rabatowa na Asortyment i Modę Dziecięcą
W dniach 30 maja - 1 czerwca w sklepach Millenium Hall skorzystać będzie można z atrakcyjnych rabatów z okzji Dnia Dziecka na modę i artykuły dziecięce. 
Kliknij by sprawdzić listę rabatów!