MH

Promocje

MAGICZNE ŚWĘTA w SEPHORA - prezenty już od 15 zł i świąteczna torba dla Ciebie!

13.11 - 24.12.2018

MAGICZNE ŚWĘTA w SEPHORA - prezenty już od 15 zł i świąteczna torba dla Ciebie! - 1

Święta coraz bliżej, a Ty jeszcze nie masz prezentów? Nie zostawiaj świątecznych zakupów na ostatnią chwilę, już teraz odwiedź perfumerię Sephora i odkryj bajkową krainę prezentów!
 
Urocze upominki Sephora Collection kupisz już od 15 zł, a przesłodkie świąteczne crackery odkryją przed Tobą czarujące minibestsellery najgorętszych marek! Wybierz z oferty bogatych kalendarzy adwentowych, palet do makijażu lub zestawów świątecznych aby oczarować, a jeśli nadal nie potrafisz się zdecydować na prezent idealny wybierz magiczną kartę upominkową - zawsze trafiony prezent bez ryzyka pomyłki!
 
Uwierz w magię świąt i odkryj niezliczoną ilość zapachowych, pielęgnacyjnych i makijażowych prezentów! W naszej bajkowej ofercie z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla swoich najbliższych... i dla siebie!
 
Przy zakupie produktów marki Sephora Collection za min 99 zł świąteczna torba w prezencie!*
 
Więcej pomysłów na prezenty tutaj 

Oferta jednorazowa, ważna do 24.12.2018r. lub do wyczerpania zapasów. Dostępna przy zakupie produktów marki Sephora Collection za min. 99 zł lub innych produktów, z wyłączeniem kart upominkowych oraz uług, za min. 249 zł. Szczegółowy regulamin oferty dostępny w perfumeri.