MH

Aktualności

Wygraj! Wenecja dla dwojga i inne nagrody czekają!

Wygraj! Wenecja dla dwojga i inne nagrody czekają! - 1
Walentynki coraz bliżej! Z tej okazji mamy dla Was konkurs!
Wraz z Biurem Podróży ITAKA w Millenium Hall (poziom 2) rozpoczynamy Walentynkowy Konkurs dla naszych Klientów pod nazwą "Wygraj Wenecję dla dwojga!" Nagrodą główną w konkursie jest wyjątkowa wycieczka dla dwojga do jednego z najbardziej romantycznych miejsca w Europie - Wenecji! W puli do wygrania mamy dla Was również inne atrakcyjne nagrody, m.in. masaże na ciepło dla dwojga w renomowanej Klinice La Perla, ekskluzywny komplet pościeli satynowej marki Eurofirany, Karty Podarunkowe Cubus o wartości 50 zł każda. To nie wszystko, pula nagród jeszcze może się powiększyć. Nie czekaj ze swoim zgłoszeniem - dla pierwszych 100 osób, które wezmą udział w konkursie mamy również nagrody gwarantowane - 100 zaproszeń na Walentynkową imprezę w LUKR "50 twarzy LUKR".
 
Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie?
 
Krok 1. Zrób zakupy w Millenium Hall w dniach od 27 stycznia do 14 lutego za min. 100 zł.
 
Krok 2. Zgłoś się do Punktu INFO. Okaż swoje paragon/-y (możesz ich mieć łacznie aż pięć) i odbierz nasz formularz konkursowy. Wypełnij go kompletnie, poprawnie i czytelnie oraz opisz nam jak wygląda/-łaby idealna randka z Twoją Drugą Połówką. Twoja kreatywność jest wskazana!

Krok 3.
 Gotowe! Teraz możesz wrócić na zakupy i czekać na opublikowanie opisu Twojej randki w konkursowym albumie na Facebook’u Millenium Hall. Konkursowy album zachęcać będzie wszystkich do oceny, czyli "lajkowania" tych randek, które najbardziej się podobają. Czas na ocenę wszyscy będą mieli do 17 lutego, do godz. 14. Możesz sobie pomóc i zaprosić znajomych do lajkowania właśnie Twojej randki. Później pozostaje już tylko wyczekiwać wyników konkursu. Nagrodzimy aż 20 autorów opisów randek, które będą Wam się podobać najbardziej. Wśród tej 20-stki znajdzie się również nasz Wielki Zwycięzca, który wybierze się w podróż do włoskiej Wenecji!

Regulamin konkursu
 
Itaka - Warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych