MH

Aktualności

Wielkie otwarcie nowej Pijalni Czekolady M. Pelczar w Millenium Hall

Wielkie otwarcie nowej Pijalni Czekolady M. Pelczar w Millenium Hall - 1

Już 23 października o godzinie 10:00 wielkie otwarcie nowej Pijalni Czekolady Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara Chocolatier w Rzeszowie, w Millenium Hall.

Z pasji i miłości do czekolady w celu zaspokajania najbardziej wyrafinowanych gustów i smaków. W nowym miejscu oprócz wyszukanego menu nie zabraknie też atrakcji.

Największa w Polsce i Europie Fabryka Czekolady w Rzeszowie. Liczne czekoladowe atrakcje. Oprócz bogatego menu czekać będą na Was wyjątkowe atrakcje takie jak:
- wyjątkowa palmiarnia w której dzięki odpowiedniej oprawie dźwiękowej poczujecie się jak w prawdziwiej dżungli i wypijecie wyśmienitą czekoladę,
- największa w Polsce fontanna czekolady,
- makieta kolejowa w dużej skali, jedyna taka na całym Podkarpaciu,
- zabytkowy Willys Whippet który zdobi wnętrza naszej nowej Pijalni Czekolady,
- taśmociąg który transportuje czekoladę,
oraz wiele innych atrakcji.

Pijalnia Czekolady M. Pelczar to marka, która powstała z pasji, Mistrz Cukiernictwa Mirosław Pelczar stworzył ją z miłości do czekolady i otworzył pierwszą pijalnię w 2018 roku. Nasze przestrzenie są inspirowane starą fabryką czekolady a wyjątkowość, jaka nas wyróżnia to ręcznie robione czekolady, praliny, trufle, figurki czekoladowe oraz prawdziwa pitna czekolada. Pijalnia to miejsce, gdzie dzielimy się pasją, tutaj spędzicie niesamowity czas, ciesząc się wspaniałymi słodkościami i otulającym zapachem czekolady. Produkty, które u nas znajdziecie, a także desery, czy lody powstają z najwyższej jakości naturalnych składników, a propozycje, jakie przygotowujemy, zachwycają nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy czekolady. Każdego dnia rozwijamy naszą markę i cieszymy, że możemy dzielić się słodką pasją z coraz większym gronem miłośników czekolady.