MH

Aktualności

Wielka Gala Charytatywna “Talerz Miłosierdzia” z udziałem zespołu PECTUS

Wielka Gala Charytatywna “Talerz Miłosierdzia” z udziałem zespołu PECTUS - 1

 


 
Już 15 grudnia br., o godz. 19:00 w Europejskiej Galerii Sztuki w Rzeszowie odbędzie się Wielka Gala Charytatywna „Talerz Miłosierdzia”. Podczas Gali, specjalnie dla zgromadzonych gości wspierających inicjatywę Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającej na jego rzecz Fundacji „Bliźniemu Swemu…” wystąpi znana w całej Polsce – pochodząca z Rzeszowa grupa PECTUS.

Nabywając Talerz Miłosierdzia – otrzymujesz zaproszenie na koncert Pectus!

Każda osoba, która będzie posiadaczem specjalnego zaproszenia na Wielką Galę Charytatywną „Talerz Miłosierdzia” będzie mogła wziąć udział w wyjątkowym koncercie grupy artystycznej Pectus.

Zaproszenie na Galę będzie można nabywać w Europejskiej Galerii Sztuki, w Millenium Hall już od początku najbliższego weekendu, czyli 30 listopada br.. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy złożyć datek na rzecz akcji „Talerz Miłosierdzia” w wysokości min. 20 zł (mile widziane wyższe kwoty) i odebrać zaproszenie oraz talerz z okolicznościowej kolekcji firmy ZP „Ćmielów” w punkcie obsługiwanym przez młodzież harcerską. Informujemy, iż liczba miejsc na ten niepowtarzalny koncert jest ograniczona.

Oprócz wysłuchania koncertu grupy Pectus, goście na Wielkiej Gali Charytatywnej, będą mogli wziąć udział w licytacji limitowanych, numerowanych talerzy, które zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę ZP „Ćmielów” w ilości 100 specjalnie na rzecz akcji „Talerz Miłosierdzia”. Podczas Gali w dniu 15 grudnia zlicytowane zostaną talerze o numerach od 1 do 5. Środki uzyskane z aukcji zostaną przekazane na cele charytatywne realizowane w ramach niniejszej akcji przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającą na jego rzecz Fundację „Bliźniemu Swemu…”.