MH

Aktualności

Weekend zdrowia

Weekend zdrowia - 1

Czy pamiętacie, że w Millenium Hall można zadbać także o zdrowie? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z ofertą Centrum Medycznego LUX MED, zróbcie to 7 i 8 listopada.


W dniach 7-8 listopada w godz. 12-18 na terenie Millenium Hall odbędzie się Weekend Zdrowia organizowany przez LUX MED. W trakcie wydarzenia będziecie mogli:
- zwiedzić placówkę LUX MED, która znajduje się na II piętrze Millenium Hall oraz zapoznać z jej ofertą,
otrzymać specjalny rabat na usługi świadczone w Centrum Medycznym Lux Med (karta rabatowa znajduje się w ulotkach, które będą rozdawane przez personel medyczny na terenie Millenium Hall)
- przed wejściem do placówki bezpłatnie wykonać podstawowe badania profilaktyczne (pomiar ciśnienia i glukozy)
- skorzystać z bezpłatnej konsultacji okulistą (sob, niedz. w godz. 12-18), internistą (sob., niedz. w godz.12-18) i dermatologiem (sob. w godz. 13.40-14.25, 16-18, niedz. w godz. 16-18)

Ilość bezpłatnych badań i konsultacji (okulista, dermatolog internista, pomiar glukozy, pomiar ciśnienia) jest ograniczona.


Dodatkowo zapraszamy do nauki badań profilaktycznych piersi, przeprowadzonych przez Instytut Położnictwa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej wykonywane przez wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej.


Na dzieci czekać będą kącik zabaw z animatorkami Centrum Zabaw Fantazja.