MH

Aktualności

Warsztaty w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA

Warsztaty w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA - 1
Urządzanie kuchni wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane. Wystarczy wiedzieć, jak się do tego zabrać - przekonują specjaliści IKEA i zapraszają na bezpłatne warsztaty „Twoja funkcjonalna kuchnia”. Swoją wiedzą podzielą się już w najbliższy weekend w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Millenium Hall.
 
Bezpłatne warsztaty odbędą się 6 i 7 października w dwóch blokach godzinowych: od 10:00 do 12:30 lub od 13:30 do 16:00. Poprowadzą je doświadczeni dekoratorzy z IKEA Kraków, którzy wytłumaczą, jak rozpocząć projektowanie wymarzonej kuchni oraz co zrobić, aby uczynić ją bardziej funkcjonalną i dostosowaną do naszych potrzeb. Uczestnicy nauczą się rysować rzuty pomieszczeń i korzystać z bezpłatnego narzędzia do planowania kuchni.
 
Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, trzeba się na nie zapisać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.IKEA.pl/warsztatyrzeszow.
 
Myślących o zakupie mebli kuchennych i sprzętu AGD powinna też ucieszyć informacja, że w dniach 26.09 – 06.11 za każdy wydany 1000 zł na kuchnie z IKEA, otrzymają 100 zł na karcie rabatowej.