MH

Aktualności

Wakacyjny Konkurs Filmowy Millenium Hall

Wakacyjny Konkurs Filmowy Millenium Hall - 1

Millenium Hall ogłasza Wakacyjny Konkurs Filmowy! 


Marzysz o karierze w branży filmowej? Chciałbyś zostać reżyserem? A może wolisz stanąć z drugiej strony kamery?


Weź udział w Wakacyjnym Konkursie Filmowym Millenium Hall i zostań reżyserem / producentem / aktorem! Zgłoś film „Millenium Hall – Twoje miejsce w Rzeszowie” – sława i pieniądze czekają! 


Nieważne czy będzie to Twój filmowy debiut czy kolejna pozycja w Twoim portfolio.


Szukamy  pomysłowych i nowatorskich filmów, które w oryginalny sposób ukażą walory, specyfikę, niepowtarzalność i wyjątkowość Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie. Pokaż nam, że Millenium Hall to Twoje miejsce w Rzeszowie!


Film może być nakręcony kamerą cyfrową, aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym, a jego długość nie może przekraczać 30 sekund.


Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem uczestnika można zgłaszać osobiście lub przesłać pocztą do Biura Marketingu Millenium Hall. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia.


Nagrody


Nagrodą główną w konkursie jest 2000 złotych! Dodatkowo, każdy film zakwalifikowany do konkursu zostanie zamieszczony na kanale Millenium Hall na portalu Youtube i poddany ocenie internautów. Film, który zbierze największą ilość lajków otrzyma nagrodę publiczności – 500zł!


Regulamin konkursu dostępny pod tym linkiem.


 


Aktualizacja: 13.08.2014


W związku z dużym zainteresowaniem, termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych został przedłużony do 21 sierpnia. Głosowanie internautów zostanie zamknięte w dniu 22 sierpnia, o godz. 17.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszne w dniu 28 sierpnia.


Aneks do regulaminu, z dnia 13.08.2014, dostępny pod tym linkiem.


 


Aktualizacja: 28.08.2014
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przysłanie zgłoszenia do Wakacyjnego Konkursu Filmowego „Millenium Hall – Twoje miejsce w Rzeszowie”. Wasze filmy były ciekawe, zabawne, poruszające i każdy z nich prezentował inne spojrzenie na Millenium Hall. Jednak wciąż czujemy niedosyt w pokazaniu szerokiego wachlarzu możliwości i funkcji jakie posiada Millenium Hall.


Na ten moment Jury podjęło decyzję o nieprzyznaniu nagrody głównej – 2000 zł jest wciąż do zdobycia! Ogłaszamy drugą turę konkursu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września. Wyniki ogłosimy 15 października.


W głosowaniu internautów największą liczbę głosów, aż 1259, zdobył film Zofii Żurawskiej i Jakuba Wójcika. Tym samym, Pani Zofia i Pan Jakub otrzymują nagrodę publiczności w wysokości 500zł. Serdecznie gratulujemy!


Aktualizacja:


Decyzją Jury nagroda główna nie została przyznana.


Wszystkie filmy zgłoszone do Konkursu zamieszczone są na kanale Millenium Hall na Youtube i dostępne pod adresem https://www.youtube.com/user/MilleniumHall/videos