MH

Aktualności

Wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją

Wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją - 1

Wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją w Millenium Hall

W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie wakacji, od 6 lipca do 28 sierpnia odbywac się będą wakacyjne zajęcia dzienne z Fantazją. Od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 16:30 podczas zorganizowanych zajęć letnich na dzieci czeka świetna zabawa. Przegonimy nudę!

Zapisy dzieci w wieku 5-10 lat odbywają się w Sali Zabaw Dla Dzieci Fantazja (poziom 2). Zapisy prowadzone są codziennie. Istnieje możliwość zapisania dzieci na poszczególne dni. Informacje pod numerem telefonu 667 943 370.
Koszt pobytu jednodniowego to 60 zł za dziecko.
W cenę wliczony jest również obiad (jednodaniowy) oraz herbata i woda mineralna bez ograniczenia. Dzieci przebywać będą na terenie Millenium Hall pod opieką doświadczonych animatorek.

UWAGA!!!

Dla Klientów Millenium Hall niespodzianka - darmowy pobyt dziecka na wakacyjnych zajęciach w Fantazji. Wystarczy zrobić zakupy w Millenium Hall na kwotę min. 150 zł (maksymalnie 2 paragony) w terminie 6 lipca - 28 sierpnia 2020 r. i okazać paraon/-y w Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja na poziomie 2 w Millenium Hall i otrzymasz voucher na dzienne zajęcia dla dziecka. Voucher do wykorzystania w dowolny dzień, jeden voucher to jeden darmowy pobyt dziecka na wakacyjnych zajęciach.