MH

Aktualności

Ten Dom może być Twój! - 4 Urodziny Millenium Hall

Ten Dom może być Twój! - 4 Urodziny Millenium Hall - 1
 Na skwerze Millenium Hall w 10 dni powstanie dom. To właśnie ten dom może być Twój! Jego budowę będzie można oglądać na żywo. Przez cały, urodzinowy weekend, tj. 16,17 i 18 października Klienci Millenium Hall będą mogli oglądać dom zapoznając się z jego architekturą i mając możliwość rozmowy z jego twórcami. Wzorcowy dom wykonany będzie z bali, w najnowszej technologii, zgodnie ze stanadardami przez Polską Federację Dekarzy, Blacharzy i Cieśli.
Będzie on licytowany podczas finałowej gali, 18 października w klubie LUKR. Cena wywoławcza domu to 50% jego rynkowej wartości. By wziąć udział w aukcji Klienci Millenium Hall proszeni są o odebranie z Punktu INFO zaproszeń na aukcję okazując paragon/-y za zakupy o wartości min. 100 zł. 
Podczas aukcji dla Klientów Millenium Hall mamy również wiele innych okazji. Wylicytować będzie można sprzęty z branży RTV i AGD (m. in. telewizory) których cena wywoławcza to 1 zł! 
 
Wydarzeniem towarzyszącym będą targi "Dom i Wnętrze", które odbędą się na terenie centrum. Wszystko czego potrzebujemy do domu znajdzie się w jednym miejscu. Wśród wystawców będą m.in.  firmy z branży budowlanej, meblarskiej, aranżacji wnętrz.
Planujesz urządzić się na nowo? Musisz tu być!
 
Szczegółowe informacja na temat domu, który będzie poddany licytacji, znajdują się tutaj
 
Urodzinowa aukcja odbędzie się 18 października o godz. 18 w klubie LUKR w Millenium Hall (poziom 2). 

Warunkiem wzięcia udziału w aukcji, tj. możliwości licytacji jest wpłacenie przy wejściu, w Punkcie Obsługi Licytacji wadium na poczet zakupu. W przypadku nie wylicytowania produktu/-ów wadium zostanie zwrócone wpłacającemu tego samego dnia, po zakończeniu licytacji.
Wadium dla aukcji produktów z branży RTV i AGD wynosi 50 zł. Wadium dla aukcji domu wynosi 1000 zł.
 

REGULAMIN