MH

Aktualności

Targ marokański w Millenium Hall

Targ marokański w Millenium Hall - 1

 Karawana Marokańska w Millenium Hall

Czerwone wybrzeże Afryki, zdobione kwiatowymi motywami meczety, magiczne senne uliczki Marrakeszu, tajemnicze tatuaże oraz bajkowa sceneria, to tylko część uroku niezwykłego kraju jakim jest Maroko. 

To niesamowite miejsce będzie można poznać dzięki Festiwalowi - Barwy Świata, który już 27 maja zagości w Millenium Hall. W ramach tego wydarzenia pojawi się targ marokański, który pozwoli nam w szczególny sposób obcować z niezwykła kulturą Maroka. Festiwal jest okazją do poznania jednego z najbardziej orientalnych, zróżnicowanych i unikatowych państw świata.

Karawana to nie tylko stoiska, to mały kawałek Maroka w Millenium Hall gdzie możemy poczuć się jak na wakacjach, potańczymy, pośpiewamy I posłuchamy muzyki ludowej, zrobimy sobie ornamenty z naturalnej henny I porozmawiamy z mieszkańcami Maroka.

Co możemy kupić przez te kilka dni ? Jak przystało na bazar nie zabraknie marokańskiej bizuterii, ozdobnych luster, barwnych dywanów i torebek, wyrobów z drewan oraz skóry, wazonów oraz specjalnej zastawy do herbaty.

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników podróży – również tych palcem po mapie - na to niezapomniane wydarzenie który odbędzie się w dniach 27 maja do 4 czerwca na placu eventowym Millenium Hall Square w sercu Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie.