MH

Aktualności

Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia - 1
W weekend 21-22 listopada na terenie Millenium Hall dość nietypowe święto - Święto Pluszowego Misia! W ramach wydarzenia, wraz z Centrum Zabaw Fantazja przygotowaliśmy szereg atrakcji!

Na poziomie 0 obok salonu MayWay odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych. W tej przestrzeni znajdzie się także wyjątkowy plac zabaw oraz kącik łasucha – będą lizaki, wata cukrowa, popcorn i kolorowe napoje. Dzieci wezmą udział w zabawach w rytm najlepszych misiowych przebojów a także będą mogły wystąpić z własnym repertuarem prezentując wiersze czy śpiewając misiowe piosenki. Animatorzy nie zapomną o dorosłych, których spytają o wspomnienia z dzieciństwa i ich ulubione przytulaki. Poznamy również historię pluszowego misia oraz jego twórcę.


Każde dziecko doskonale wie, że „wszystkie misie lubią miodek” – z tej okazji zorganizowane zostaną warsztaty pszczelarskie, na których to odbędzie się prezentacja produktów z lokalnych pasiek z możliwością degustacji i kupienia miodu od regionalnych dostawców.


W ramach Święta Pluszowego Misia odbędzie się wystawa eksponatów z rzeszowskiego Muzeum Dobranocek oraz spektakle dziecięce – w rolach głównych młodzi aktorzy z rzeszowskich szkół i przedszkoli.


Święto Pluszowego Misia to również doskonała okazja do spotkań dzieci i opiekunów ze specjalistami z zakresu psychologii i pedagogami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania Klientów i wyjaśnią, dlaczego pluszowi przyjaciele są tak ważni w dorastaniu każdego młodego człowieka.


Wyjątkowy weekend – Święto Pluszowego Misia już 21-22 listopada, tylko w Millenium Hall!