MH

Aktualności

StrongTogether czyli Joanna Horodyńska i Liu Jo

StrongTogether czyli Joanna Horodyńska i Liu Jo - 1

Joanna Horodyńska wraz z salonem Liu Jo w Millenium Hall zapraszają na pokaz nowej kolekcji #StrongTogether, który odbędzie się w Millenium Hall już 6 października.
Nowe kolekcje w Liu Jo


Pod hasłem #StrongTogether światło dzienne ujrzała nowa kolekcja marki Liu Jo, którą będzie można zobaczyć na ekskluzywnym pokazie w klubie LUKR w Millenium Hall. #StrongTogether to połączenie dwóch nowych linii Liu Jo – Black Label oraz White Label. Pierwsza to nacisk na czernie, ceglany róż, koral i odcienie niebieskiego, a także zieleń i pudrowy róż. Druga odsłona kolekcji, czyli White Label to duża doza mody codziennej. Lekkie, wygodne tkaniny i uniwersalne, czarujące stylizacje. W kolekcji znalazło się również miejsce dla strojów w stylu glamour, zakładanych na uroczyste okazje, m.in. dopasowanych sukienek. Wspólnym mianownikiem kolekcji są także kropki i grochy, które nadają ubiorom kobiecy, a jednocześnie mocny charakter.


Pokaz nowej kolekcji Liu Jo i wyjątkowy gość specjalnyGościem Millenium Hall podczas specjalnego pokazu kolekcji Liu Jo będzie Joanna Horodyńska - jedna z najpopularniejszych polskich stylistek, która od blisko siedmiu lat na antenie Polsat Cafe w programie „Gwiazdy na dywaniku” krytycznym okiem ocenia, jak ubiera się polski showbiznes. Bezlitosna i bezwzględna, przez wielu uznawana za ikonę mody i kreatorkę nowych trendów. Spotkanie ze specjalistką to wyjątkowa okazja na otrzymanie cennych porad z zakresu mody i dobrego stylu. Już teraz istnieje możliwość zdobycia zaproszeń na ten wyjątkowy wieczór. Więcej szczegółów w salonie marki Liu Jo w Millenium Hall (poziom 0). Start pokazu w czwartek, 6 października o godz. 18:00 w klubie LUKR.