MH

Aktualności

Strefa EURO 2024

Strefa EURO 2024 - 1

Sportowe emocje na wielkim ekranie na Skwerze Millenium Hall podczas bezpłatnych transmisji meczów EURO 2024. Kibicuj razem z nami od 14 czerwca!

Ceremonia otwarcia: 14.06.2024r godz. 21

Mecze Polski:
16.06.2024r- Polska/Holandia godz. 15
21.06.2024- Polska/Austria godz. 18
25.06.2024r- Polska/Francja godz. 18

Pozostałe transmitowane mecze:

– piątek, 14 czerwca 2024
grupa A: Niemcy – Szkocja (21:00, Monachium)

– niedziela, 16 czerwca 2024
D: Polska – Holandia (15:00, Hamburg)
C: Słowenia – Dania (18:00, Stuttgart)
C: Serbia – Anglia (21:00, Gelsenkirchen)

– poniedziałek, 17 czerwca 2024
E: Rumunia – Ukraina (15:00, Monachium)
E: Belgia – Słowacja (18:00, Frankfurt)
D: Austria – Francja (21:00, Duesseldorf)

– wtorek, 18 czerwca 2024
F: Turcja – Gruzja (18:00, Dortmund)
F: Portugalia – Czechy (21:00, Lipsk)

– środa, 19 czerwca 2024
B: Chorwacja – Albania (15:00, Hamburg)
A: Niemcy – Węgry (18:00, Stuttgart)
A: Szkocja – Szwajcaria (21:00, Kolonia)

– czwartek, 20 czerwca 2024
C: Słowenia – Serbia (15:00, Monachium)
C: Dania – Anglia (18:00, Frankfurt)
B: Hiszpania – Włochy (21:00, Gelsenkirchen)

– piątek, 21 czerwca 2024
E: Słowacja – Ukraina (15, Duesseldorf)
D: Polska – Austria (18:00, Berlin)
D: Holandia – Francja (21:00, Lipsk)

– sobota, 22 czerwca 2024
E: Belgia – Rumunia (21:00, Kolonia)

– niedziela, 23 czerwca 2024
A: Szkocja – Węgry (21:00, Stuttgart)
A: Szwajcaria – Niemcy (21:00, Frankfurt)

– poniedziałek, 24 czerwca 2024
B: Albania – Hiszpania (21:00, Duesseldorf)
B: Chorwacja – Włochy (21:00, Lipsk)

– wtorek, 25 czerwca 2024
D: Francja – Polska (18:00, Dortmund)
D: Holandia – Austria (18:00, Berlin)
C: Anglia – Słowenia (21:00, Kolonia)
C: Dania – Serbia (21:00, Monachium)

– środa, 26 czerwca 2024
E: Słowacja – Rumunia (18:00, Frankfurt)
E: Ukraina – Belgia (18:00, Stuttgart)
F: Czechy – Turcja (21:00, Hamburg)
F: Gruzja – Portugalia (21:00, Gelsenkirchen)

– niedziela, 30 czerwca 2024
1/8 finału (III): 1C – 3DEF (18:00, Gelsenkirchen)
1/8 finału (IV): 1B – 3ADEF (21:00, Kolonia)

– poniedziałek, 1 lipca 2024
1/8 finału (V): 1F – 3ABC (21:00, Frankfurt)
1/8 finału (VI): 2D – 2E (18:00, Duesseldorf)

– wtorek, 2 lipca 2024
1/8 finału (VII): 1E – 3ABCD (18:00, Monachium)
1/8 finału (VIII): 1D – 2F (21:00, Lipsk)

– wtorek, 9 lipca 2024
1/2 finału: III/I – V/VI (21:00, Monachium)

– środa, 10 lipca 2024
1/2 finału: VII/VIII – IV/II (21:00, Dortmund)

– niedziela, 14 lipca 2024
FINAŁ (21:00, Berlin)